Szukaj

Pierwsze zdjęcia Pippy Middleton z synem! Siostra księżnej Kate w miniówce przyłapana po porodzie

Pippa Middleton po porodzie

Pierwsze zdjęcia Pippy Middleton po porodzie

15 października Pippa Middleton urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszedł chłopiec, który w chwili narodzin ważył niespełna 4 kilo. O szczegółach porodu napisał brytyjski magazyn Hello!:

James i Pippa zostali rodzicami małego chłopca. Urodził się w poniedziałek, 15 października, o godzinie 1.58 w nocy (2.58 czasu polskiego), waży 3,88 kg. Wszyscy są zachwyceni, a mama i dziecko czują się świetnie – relacjonuje informator „Hello! Magazine”.

Choć nadal nie wiemy, jak ma na imię syn Pippy Middleton, to już zdążył on zadebiutować na pierwszych zdjęciach. Brytyjscy paparazzi przyłapali siostrę księżnej Kate na spacerze. Pippie towarzyszyła niania pchająca wózek z noworodkiem i dwa czarne psy, pupile męża gwiazdki – milionera Jamesa Matthewsa.

Middleton po porodzie wygląda fantastycznie. Na próżno jest szukać u niej jakichkolwiek krągłości, które mogłyby pozostać po ciąży. Na ulicach Londynu prezentowała się niezwykle stylowo, zaryzykujemy nawet, że piękniej niż przed ciążą.

Zobaczcie zdjęcia.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Pippa Middleton urodziła! Znamy płeć dziecka!

Pippa Middleton ledwo urodziła, a już daje mężowi popalić! James Matthews od porodu biega na posyłki w tych samych ubraniach!

Wielki ciążowy brzuch Pippy Middleton w niebezpieczeństwie! Fani biją na alarm!


Podoba Ci się styl Pippy Middleton?

×