Szukaj

Siostra księżnej Kate spędziła święta w bikini na plaży. Serio? Tak wygląda kobieta po porodzie?

Pippa Middleton z rodziną

Pippa Middleton z rodziną

Pippa Middleton zabrała rodzinę na święta w tropiki. Na wyspie St Barts bawili się świetnie. Naszą uwagę jednak najbardziej przyciągnęła figura siostry Kate. Czy tak wygląda kobieta po porodzie?

Pippa Midleton, siostra księżnej Kate, postanowiła na święta zabrać rodzinę na ciepłą wyspę. Boże Narodzenie spędzili na St Barts, gdzie baraszkowali na plaży, cieszyli się ciepłą wodą i świetnie się bawili. Sama Pippa zachwyciła figurą, niesamowite, jak szybko wróciła do formy po ciąży  porodzie.

Pippa Middleton na plaży. Jak wygląda?

Wyspa na, na którą Pippa zabrała rodzinę, jest uznawana z jedno z 10-u najbardziej snobistycznych miejsc na świecie. Luksusowe wille i hotele, drogie samochody, wspaniałe jachty. Na karaibskim St Barts kwitnie światowe życie, prawdziwy high-life. Plaże o białym piasku i wspaniałe rafy koralowe, powodują, że to miejsce to prawdziwy raj na ziemi.

W takim otoczeniu właśnie, Pippa i jej najbliżsi spędzili święta. Nietypowo. Cieszyli się ciepłą wodą i gorącym piaskiem. Można się domyślać, jaką frajdę miała mały Arthur, kiedy baraszkował na plaży w towarzystwie mamy i taty, Jamesa Matthewsa.

Pippa Middleton z synkiem na St Barts

Pippa Middleton z synkiem na St Barts

Oprócz słodkiego malucha, naszą uwagę przyciągnęła figura Pippy. Ubrana w skąpe białe bikini w kropeczki imponuje formą. Aż trudno uwierzyć, że niedawno była w ciąży i urodziła Arthura. Płaski brzuch, szczupłe nogi, nie ma śladu po odmiennym stanie. Nic dziwnego, że bez zahamowań pluskała się w ciepłych falach i spacerowała po plaży.

Można pozazdrościć takiej formy. Święta w takim otoczeniu, z bliskimi, z pewnością były bardzo udane.

Zobacz: Ślub Pippy Middleton: 50 luksusowych limuzyn, kawior za 200 tysięcy złotych, występ wielkiej gwiazdy… Znamy kolejne szczegóły!


Pippa Middleton z synkiem na St Barts

Pippa Middleton z synkiem na St Barts

Pippa Middleton na St Barts

Pippa Middleton na St Barts

Rodzina Middleton na St Barts

Rodzina Middleton na St Barts

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×