Szukaj

Siostra księżnej Kate jest w ciąży. Zdjęcia paparazzi nie pozostawiają złudzeń. Pippa ma już bardzo duży brzuch

Pippa Middleton

Pippa Middleton

Rodzina księżnej Kate wkrótce się powiększy. Jej młodsza siostra Pippa spodziewa się drugiego dziecka. Zdjęcia paparazzi, na których widać jej duży brzuszek, obiegły media.

Chociaż kolorowa prasa rozpisuje się od wielu miesięcy o czwartej ciąży księżnej Kate, to póki co nie ma żadnych oficjalnych wieści z Pałacu na ten temat. Pewne jest jednak, że rodzina żony Williama na dniach się powiększy. Okazuje się, że Pippa Middleton spodziewa się drugiego dziecka. Zdjęcia paparazzi nie pozostawiają złudzeń.

Siostra Kate jest w ciąży. Zdjęcia paparazzi obiegły media

Piękna siostra księżnej Kate swego czasu wprowadziła spore zamieszanie w mediach i dosyć długo była bohaterką kolorowej prasy. Przypisywano jej liczne romanse, na czele z Harrym. Rozpisywano się na temat jej figury i komentowano stylizacje.

Obecnie wiedzie spokojne życie żony i wraz z Jamesem Matthewsem, w październiku 2018 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Przed samym porodem siostra Kate, w bardzo zaawansowanej ciąży pojawiła się jeszcze na ślubie księżniczki Eugenii. Zaraz po ceremonii urodziła synka Arthura.

Bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży, a jej fani podziwiali szczupłą sylwetkę siostry Kate. Najwyraźniej jest to rodzinne, bo obie szybko dochodziły do siebie po porodzie. Jakiś czas temu tabloidy obiegły wieści, że Pippa spodziewa się drugiego dziecka. Przyszli rodzice nie potwierdzili tych rewelacji, jednak na najnowszych zdjęciach paparazzi wyraźnie widać duży brzuszek przyszłej mamy.

Pippa została przyłapana przez paparazzi podczas zakupów z synem. Była ubrana w stylowy, szary płaszcz w kratę i botki na niskim obcasie. Całość uzupełniła wielkimi okularami przeciwsłonecznymi. Część włosów spięła z tyłu głowy.

Ciąża najwyraźniej służy Middleton, a sporych rozmiarów brzuch sugeruje, że poród zbliża się wielkimi krokami.

To nie pierwsze zdjęcia Pippy z dużym brzuszkiem. Już na początku lutego fotoreporterzy przyłapali ją podczas spaceru z psem. Ubrana w ciemną kurtkę z futerkiem na kapturze prezentowała spore już krągłości.

Przyszłym rodzicom gratulujemy. Może plotki na temat czwartego dziecka Kate także się wkrótce sprawdzą?


Pippa Middleton w płaszczu z Zary

Pippa Middleton w płaszczu z Zary

Pippa Middleton na St Barts

Pippa Middleton na St Barts

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Pippa Middleton z synem Arthurem na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×