Siostra księżnej Kate na jubileuszu królowej w zaawansowanej ciąży! Pippa Middleton zaprezentowała imponujące krągłości

Pippa Middleton w ciąży

Pippa Middleton w ciąży

Pippa Middleton spodziewa się trzeciego dziecka. Zdjęcia ciężarnej siostry księżnej Kate obiegły media. Jak wygląda przyszła mama?

Siostra księżnej Kate, Pippa Middleton, swego czasu często pojawiała się na pierwszych stronach kolorowej prasy i dosyć długo była bohaterką tabloidów. Przypisywano jej liczne romanse, na czele z Harrym, a także imprezowe życie. Rozpisywano się na temat jej figury, a także komentowano stylizacje.

Obecnie wiedzie ustabilizowane życie żony i wraz z Jamesem Matthewsem, który był kiedyś kierowcą rajdowym, a po zakończeniu kariery sportowej zajął się własnym biznesem i jest dyrektorem generalnym korporacji Eden Rock Capital Management, zajmującej się doradztwem inwestycyjnym, w październiku 2018 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Przed samym porodem Pippa, w zaawansowanej ciąży pojawiła się jeszcze na ślubie księżniczki Eugenii. Zaraz po ceremonii urodziła synka Arthura.

Z kolei w marcu ubiegłego roku, rodzina siostry księżnej Kate powiększyła się o kolejnego potomka. Do rodziny dołączyła Grace. Wszystko wskazuje na to, że do tych dwojga wkrótce dołączy brat lub siostra.

Pippa Middleton jest w ciąży. Trzecie dziecko siostry księżnej Kate

Obecnie kończą się już obchody 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Od 2 czerwca w Londynie, ale także w całym kraju, odbywa się szereg imprez, w których mieszkańcy monarchii cieszą się wraz z monarchinią z jej długiego i owocnego sprawowania urzędu, który odziedziczyła niespodziewanie, po nagłej śmierci swojego ojca Jerzego VI.

Uwaga mediów skupiona była oczywiście na samej jubilatce, która nie uczestniczyła w święcie w pełni, tak jak by chciała, ze względu na stan zdrowia, ale także na pozostałych członkach rodziny królewskiej, na czele z powracającymi po dwóch latach do Wielkiej Brytanii, Meghan i Harrym, którzy zdecydowali się przylecieć z dziećmi.

Pippa Middleton pojawiła się 4 czerwca na obchodach jubileuszu królowej Elżbiety II. Zwróciła uwagę zebranych za sprawą wyraźnie powiększonego brzuszka. Najwyraźniej siostra księżnej Kate spodziewa się trzeciego dziecka. Ubrana w zieloną, długą sukienkę wyglądała niezwykle promiennie.

Brytyjska prasa poprosiła o komentarz w sprawie przedstawiciela małżonków, ale ten odmówił. Jednak brzuszek Pippy jest już sporych rozmiarów i nie można mieć wątpliwości, że rodzina księżnej Kate wkrótce się powiększy. Gratulujemy!


Pippa Middleton w trzeciej ciąży na jubileuszu królowej

Pippa Middleton w trzeciej ciąży na jubileuszu królowej

Księżna Kate w kolczykach księżnej Diany na Trooping The Colour 2022

Księżna Kate w kolczykach księżnej Diany na Trooping The Colour 2022

Pippa Middleton i James Matthews na Wimbledonie

Pippa Middleton i James Matthews na Wimbledonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×