Szukaj

Wielki ciążowy brzuch Pippy Middleton w niebezpieczeństwie! Fani biją na alarm!

Pippa Middleton ciąża

Ciężarna Pippa Middleton z wielkim brzuchem jeździ na rowerze

Wszyscy fani pięknej księżnej Kate śledzą obecnie ciążę jej młodszej siostry Pippy Middleton, która w kwietniu 2018 roku wyjawiła oficjalnie, że spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że ojcem bobaska Pippy jest jej przystojny i bardzo zamożny mąż –  angielski biznesmen James Matthews. Do tej pory zagraniczne media spekulowały, kiedy wreszcie urodzi siostra księżnej Kate. Sugerowano, że już w październiku.

Wszystko na to wskazuje, że termin jej porodu przewidziany jest w najbliższym czasie, bowiem na najnowszych zdjęciach brzuszek Pippy jest już ogromny, choć celebrytka – podobnie jak jej słynna siostra – długo zakrywała ciążowe kształty wygodnymi modnymi płaszczami.

Ostatnio ciężarna Pippa Middleton została przyłapana przez paparazzi na rowerze! Siostra księżnej Kate z wielkim brzuchem przemieszczała się radośnie na rowerze ulicami Londynu. Przyszła mama miała na sobie czarną sukienkę z kołnierzykiem oraz białe tenisówki.

Fani Pippy byli zaniepokojeni jej popisami na ulicy. Wielu internautów uznało, że jazda w rowerze w zaawansowanej ciąży nie jest dobrym pomysłem.

Mają rację?

Ostatnie zdjęcia Pippy Middleton przed porodem! Siostra księżnej Kate z dużym brzuszkiem wyciska siódme poty na sali treningowej

Pippa Middleton idzie w ślady księżnej Kate? Przygotowała iście królewską niespodziankę

Pippa Middleton w samym bikini i z ogromnym ciążowym brzuchem paraduje po plaży! Niesamowity widok!


Która z sióstr Middleton wzbudza większą sympatię – Kate czy Pippa?

×