Pippa Middelton pierwszy raz po swoim porodzie wyszła na salony! Wygląda fenomenalnie!

Pippa Middleton po porodzie na świątecznej kolacji

Pippa Middelton na spotkaniu świątecznym

Kiedy księżna Kate dołączyła do rodziny królewskiej, świat poznał także jej młodszą siostrę, Pippę Middelton. Niemal natychmiast stała się naczelną bohaterką krajowych i zagranicznych mediów. Zaczęła regularnie pojawiać się w kolorowej prasie oraz podczas uroczystości, odbywających się nie tylko na królewskim dworze.

We wtorkowy wieczór Pippa wzięła udział w spotkaniu świątecznym, w którym miała okazję spotkać się z całą rodziną królewską. Trzeba przyznać, że stylizacja w której się pojawiła, z daleka przykuwała uwagę. Middelton zdecydowała się na wzorzystą sukienkę, którą schowała pod brązowym płaszczem z kołnierzem. Dobrała do niej czarne rajstopy oraz torebkę w tym samym kolorze. Dodatkowo związała włosy i postawiła na bardzo naturalny makijaż.

Tego szczególnego dnia Pippie towarzyszył mąż, James Matthews. Mężczyzna w czarnym garniturze, który przełamał białą koszulą oraz bordowym krawatem prezentował się niezwykle elegancko.

Chociaż siostra księżnej niedawno urodziła swojego pierwszego syna, po nadprogramowych kilogramach nie ma najmniejszego śladu. Pippa, podobnie jak Kate, ma dobre geny i błyskawicznie odzyskała figurę, dzięki czemu nie wydaje się, że była w jakiejkolwiek ciąży. Może więc pewnie pozować przed obiektywami fotoreporterów, nie martwiąc się, że uchwycą coś, czego powinna się wstydzić.

Dodajmy, że to jedno z pierwszych wspólnych wyjść pary od momentu, w którym 15 października Pippa i James zostali rodzicami. Małżonkowie powitali na świecie chłopca – na świat przyszedł Arthur Michael William Matthews. Przed rodzicami jeszcze jedno wyzwanie, czyli chrzest syna, który ma odbyć się na początku 2019 roku. Spekuluje się, że rodzicami chrzestnymi będą księżna Kate i książę William.

Śliczna księżna Kate pozuje w pałacu przy choince! W rodzinie królewskiej już zaczęło się wielkie świętowanie!

Księżna Kate już dyktuje świąteczne trendy! Jej stylizacja z imprezy bożonarodzeniowej to absolutny hit!

Księżna Kate ostro zaszalała na domówce z Pippą! W takim stanie jej jeszcze nie widzieliśmy!


James Matthews i Pippa Middleton na świątecznej kolacji z brytyjską rodziną królewską

James Matthews i Pippa Middleton na świątecznej kolacji z brytyjską rodziną królewską

Pippa Middleton po porodzie na spotkaniu świątecznym

Pippa Middleton po porodzie na spotkaniu świątecznym

Pippa Middleton po porodzie – pierwsze zdjęcia

Pippa Middleton po porodzie – pierwsze zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×