Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem...

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd
Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie...

Dziś sobota, 20.10.2018

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo trzymał się na nogach wracając z imprezy

Brooklyn Beckham pijany„Zawiany” Brooklyn Beckham wracał z imprezy

David i Victoria Beckham to jedna z gorętszych par w show-biznesie. Prawie każdy ich ruch jest śledzony przez media na całym świecie. Czegokolwiek nie zrobią i gdziekolwiek się nie pojawią, zazwyczaj niemal natychmiast informacja pojawia się w prasie, telewizji czy internecie. Nic więc dziwnego, że dzieci tej pary są także ulubieńcem paparazzi. Niedawno brutalnie przekonał się o tym Brooklyn Beckham.

Syn Davida i Victorii ma już 19 lat i próbuje odnaleźć przepis na siebie. Chłopak próbował już swoich sił w modelingu, przerzucił się jednak na fotografię. Niedawno wydał swój album ze zdjęciami, który można kupić także w wersji z autografem. Brooklyn dorastał w otoczeniu fotoreporterów, którzy byli z nim niemal od początku. Z małego słodkiego chłopca, którym był kilka lat temu, stał się przystojnym mężczyzną.

I ulubieńcem paparazzi, zwłaszcza kiedy pojawia się w prywatnych nocnych lokalach i wychodzi z nich w nienajlepszy stanie. Niedawno Brooklyn wraz z przyjacielem udał się do jednego z takich klubów. Stan, w jakim wychodził, nie był jednak najlepszy. Beckham ledwo trzymał się na nogach, o które właściwie się potykał, nie potrafił złapać pionu, a na flesze aparatu reagował zamkniętymi oczami rzucając pod adresem paparazzi niecenzuralne słowa.

Stanu tego nie ukryła nawet jego modna stylizacja. Beckham, na wieczorne wyjście, ubrał się w jasne spodnie. Dopasował do nich białą bluzkę, a na ramiona zarzucił kurtkę w kremowym kolorze. Dobrał do tego ciemne sportowe buty. I chociaż wyglądał nienagannie, tego samego nie można powiedzieć o jego zachowaniu. Rodzice z tych zdjęć z pewnością nie będą dumni.

Synek Victorii Beckham nieźle zaszalał. Zrobił jej zdjęcie topless z ukrycia i wrzucił do internetu

Okładka „Vogue’a” z Victorią Beckham i jej dziećmi to arcydzieło! Wystrojeni w DIORA wyglądają obłędnie!

Wyrośnięte dzieci Victorii i Davida Beckhamów szaleją z ojcem na wakacjach! To już nie są słodkie bobaski!Które dziecko Beckhamów jest najbardziej podobne do Victorii?

Komentarzy: 5


Gość | 19 września 2018, 13:35

No to się doczekaliśmy. Niusy dnia: nachlany, nic nie znaczący w społeczeństwie gówniarz. Smutne czasy nastały. Dobrze, ze ne jestem sama w tej ocenie,


GdzieWesele.pl | 19 września 2018, 13:23

nie kiedy ludzie maja naprawdę nie równo pod sufitem, koleś ledwo idzie, a oni zamiast mu odstąpić albo pomóc to robią zdjęcia i wrzucają do internetu. do czego ten świat dąży


Gość | 19 września 2018, 02:01

nawalil sie jak kazdy,normalne.beckham tez czlowiek.do tego mlody.


Gość | 18 września 2018, 16:55

Przykro się patrzy,ale młodość ma swoje prawa-oby w granicach zdrowego rozsądku.A najgorszy ten kac……..


Gość | 18 września 2018, 16:47

Sorry, owszem jest bardzo fajnie ubrany, ale gdyby nie nazywał sie Beckham, nikt nie zwróciłby na niego uwagi, jest taki nijaki. Bardzo przeciętna uroda!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×