68-letni Phil Collins wylądował na wózku inwalidzkim! Do sieci trafiły zdjęcia z wizyty muzyka w Warszawie. Co się stało?

Phil Collins na wózku inwalidzkim

Phil Collins już dziś wieczorem wystąpi w Warszawie. Piosenkarz właśnie przyleciał do naszego kraju. Na lotnisku oprócz fanów, na muzyka poruszającego się na wózku inwalidzkim czekali także fotoreporterzy. Zobacz zdjęcia, które mu zrobili. 

Na to wydarzenie fani dobrej muzyki czekali od lat. Phil Collins 26 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie da koncert, który nie tylko zamknie europejską część trasy Still Not Dead Yet Live, ale przede wszystkim będzie pierwszym występem muzyka w naszym kraju.

W środowy wieczór szykuje się więc niezwykle emocjonujące wydarzenie, na którym emocji brakować nie będzie. Dlaczego Collins chociaż niedawno skończył 68 lat, nie zamierza zejść ze sceny? Okazuje się, że wszystko przez pasję do występów:

Myślałem, że w ciszy pójdę na emeryturę, ale dzięki fanom, mojej rodzinie i wsparciu od niesamowitych artystów, odkryłem na nowo pasję do muzyki i występowania. Nadszedł czas, żeby zrobić to jeszcze raz. Jestem bardzo podekscytowany. Mam dobre przeczucie – przyznawał Phil.

Muzyk przyleciał już do naszego kraju. Na lotnisku, oprócz wiernych fanów, czekali na niego także paparazzi. To dzięki ich zdjęciom wiadomo, że Phil przez sporą część trasy z samolotu do samochodu, nie poruszał się pieszo, a pokonał ją na wózku.

Dodajmy, że Collins to jeden z najsłynniejszych brytyjskich artystów. Swoją karierę zaczynał na początku lat 70. jako perkusista i wokalista zespołu Genesis. Kilka lat później postawił na występy solowe. Obecnie sprzedał łącznie ponad 100 mln płyt, dzięki czemu stał się rozpoznawalnym artystą na całym świecie.

Zobacz: Backstreet Boys zagrali koncert w Warszawie! Już nie wyglądają tak słodko jak w latach 90. Ale się zmienili!

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej chorobie! W jakim jest stanie? Co dalej z koncertami?

Zobacz: Kamil Bednarek w ostatniej chwili musiał odwołać koncert! Co się dzieje?!


Phil Collins przyleciał do Warszawy

Phil Collins przyleciał do Warszawy

Phil Collins na wózku inwalidzkim

Phil Collins na wózku inwalidzkim

Phil Collins przyleciał do Warszawy

Phil Collins przyleciał do Warszawy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×