Szukaj

Paulina Sykut z mężem i córką na obiedzie. Mała Róża jest tak samo stylowa jak jej sławna mama

Paulina Sykut z córką i mężem

Paulina Sykut z córką i mężem

Paulina Sykut z córką i mężem na obiedzie

Wakacje to czas, gdy życie w show-biznesie praktycznie zamiera. Na początku lipca odbywa się kilka ostatnich pokazów i przyjęć, ale kolejne tygodnie to wytężona praca nad nowymi projektami i jesienną ramówką. Nie licząc dużych festiwalu muzycznych i mało nagłośnionych eventów, nawet w stolicy nie dzieje się nic wartego uwagi. Dla jednych to czas na przygotowanie się do kolejnego sezonu, dla innych – słodkie lenistwo.

Paulina Sykut korzysta z tego drugiego i jak można zobaczyć na najnowszych zdjęciach, urlop bardzo jej służy. Paparazzi przyłapali ją na obiedzie w jednej z warszawskich restauracji. Śliczna Sykut spędzała przyjemne popołudnie z mężem i córeczką Różą. Jak widać na fotografiach, całej trójce dopisywały nastroje.

Paulina w pasiastej, długiej spódnicy, czarnej koszulce i białej marynarce prezentowała się dziewczęco, świeżo i bardzo elegancko. Rozdawała uśmiechy na prawo i lewo, przytulała córeczkę i wyglądała na bardzo zadowoloną. Nic zresztą dziwnego, bo po intensywnych miesiącach w pracy, możliwość zwolnienia tempa i cieszenia się obecnością bliskich to prawdziwy dar.

Ostatnio w mediach grzmiało, że gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. I choć ciężko stwierdzić, czy widać już jakieś krągłości, a sama Paulina niedawno zaprzeczyła, zasłaniając się „sporym obiadem”, wygląda naprawdę kwitnąco.

Myślicie, że może spodziewać się dziecka?

Paparazzi przyłapali Wojewódzkiego i Kaczoruk w najgorszym możliwym momencie! To dowód na to, że nadal są parą?

Kinga Rusin jest ikoną stylu, a jej ostatnia stylizacja tylko to potwierdza! Co za spódnica! Co za buty!

Anna Lewandowska w mikro szortach na zakupach z przystojnym Robertem. Kupili prezent dla Klary

Paparazzi dopięli swego! Przyłapali Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego na namiętnych pocałunkach! Tak żegnali się na dworcu


Paulina Sykut z córką Różą

Paulina Sykut z córką Różą

Paulina Sykut z córką Różą

Paulina Sykut z córką Różą

Paulina Sykut z mężem i córką

Paulina Sykut z mężem i córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×