Szukaj

Paulina Krupińska w jednej z najpiękniejszych zimowych stylizacji ostatnich dni. Ma niebywałe wyczucie stylu

Paulina Krupińska w zimowej stylizacji

Paulina Krupińska w zimowej stylizacji

Paulina Krupińska zadała szyku pod studiem Dzień Dobry TVN. Mimo niesprzyjającej odsłanianiu ciała aury wyglądała znakomicie. Po raz kolejny udowodniła, że proste fasony i bazowe kolory potrafią zdziałać cuda.

Paulina Krupińska w show-biznesie zadebiutowała w 2013 roku, wygrywając konkurs Miss Polonia. Jej kariera ruszyła z kopyta nie tylko dzięki urodzie, ale przede wszystkim wyrazistej osobowości i związkom ze znanymi przystojniakami. Gdy zaczynała karierę, była partnerką brata Alicji Bachledy-Curuś – pilota Tadeusza. Potem związała się z muzykiem – Sebastianem Karpielem-Bułecką.

Z liderem zespołu Zakopower pobrała się w lipcu 2018 roku. Przed ślubem doczekali się dwojga dzieci – córeczki Antosi (ur. 2015) i syna Jędrzeja (ur. 2017). Macierzyństwo pochłonęło gwiazdę bez reszty. Gdy jej pociechy nieco podrosły, zdecydowała się powrócić na salony i do pracy w mediach. Branża rozrywkowa przyjęła ją z otwartymi ramionami.

W 2020 roku zadebiutowała w roli gospodyni Dzień Dobry TVN. W duecie z Damianem Michałowskim szybko zyskała nowych fanów, którzy z myślą o niej wybierają poszczególne wydania śniadaniówki. Paulina zdecydowanie jest jedną z największych ozdób szklanego ekranu, która cieszy oko widzów nie tylko doskonałym wyglądem, ale przede wszystkim nienaganną aparycją i sporą wiedzą na poruszane przez jej gości tematy.

Paulina Krupińska w zimowej stylizacji w Dzień Dobry TVN

Krupińska uchodzi za jedną z najlepiej ubranych znanych Polek. Jej stylizacje bazują na minimalizmie. Gwiazda stawia na proste kroje i bezpieczne kolory, które tworzą stylową całość. Dziś po raz kolejny udowodniła, że moda nie ma przed nią żadnych tajemnic.

33-latka została sfotografowana przez paparazzi po wyjściu ze studia Dzień Dobry TVN. Była ubrana w biało-brązowy komplet. Ze względu na temperaturę sięgającą minusa, Krupińska włożyła przede wszystkim grubą, pikowaną kurtkę. Pod nią miała t-shirt i wełniany sweter. Zadbała też o odpowiednie obuwie, które uchroniło jej organizm przed zbyt szybkim wychłodzeniem.

Świetnym elementem zimowej stylizacji Krupińskiej były skórzane spodnie w brązowym kolorze i torebka w tym samym odcieniu z delikatnym wzorkiem.

Jak oceniacie najnowszy look Pauliny? Jak dla nas to jedna z lepszych stylizacji ostatnich dni.


Paulina Krupińska w zimowej stylizacji

Paulina Krupińska w zimowej stylizacji

Paulina Krupińska w zimowej stylizacji

Paulina Krupińska w zimowej stylizacji

Paulina Krupińska w zimowej stylizacji

Paulina Krupińska w zimowej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×