Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska uciekają przed reporterami tuż po pokazie mody! [PAPARAZZI]

Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska uciekają z pokazu mody

Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska uciekają z pokazu mody

Paulina Krupińska i Kamila Szczawińska uciekają przed paparazzi

Paulina Krupińska znów pokazuje się na imprezach. Modelka niedawno została mamą. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką wychowują córkę. Krupińska bardzo szybko wróciła do formy po ciąży. Już po kilku tygodniach prezentowała smukłe ciało. W jednym z wywiadów zdradziła, jak udało jej się to zrobić w tak krótkim czasie.

Zobacz: Patent Krupińskiej na powrót do formy po ciąży 

Wczoraj Paulina Krupińska pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Paprocki&Brzozowski. Towarzyszyła jej przyjaciółka Kamila Szczawińska. Obie panie znają się od wielu lat. Tuż po pokazie przyjaciółki bardzo szybko chciały wyjść. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziły, dlaczego uciekały

Bo jesteśmy mamami – powiedziała Krupińska

Szczawińska zapewniła z kolei, że sama nie udziela rad przyjaciółce w sprawie wychowania córki. Paulina podobno świetnie sobie radzi.

Nie lubię udzielać rad. Jeśli Paulina ma jakieś pytania i sama do mnie dzwoni to ja odpowiadam na te konkretne pytania. Sama nie radzę. Ona sobie świetnie daje radę. Ciągle siedzi w Zakopanym, chodzi na spacery, pracuje. Jak trzeba pomóc to czasem i ja pomogę, także dajemy radę! – zdradziła Szczawińska

Jako młoda mama Krupińska ma wiele obowiązków. Wraz z pomocą rodziny świetnie sobie radzi. Duże oparcie ma na pewno w ojcu Antoniny – Sebastianie.

Zobacz: Szokujące wyznanie Karpiela-Bułecki: „Ciągnie mnie do bab” 

Paulina Krupińska ucieka z imprezy Paprocki&Brzozowski

Paulina Krupińska ucieka z imprezy Paprocki&Brzozowski

Kamila Szczawińska ucieka z imprezy Paprocki&Brzozowski

Kamila Szczawińska ucieka z imprezy Paprocki&Brzozowski


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×