Szukaj

Paula Tumala z partnerem przyłapani na leśnych pieszczotach. W designerskich maseczkach wyrwali się z domu i nieźle zaszaleli

Paula Tumala na randce

Paula Tumala na randce

Paula Tumala została sfotografowana przez paparazzi na randce z partnerem. Wyrwali się od dzieci i pozwolili na odrobinę romantyzmu.

Paula Tumala na początku roku urodziła bliźniaczki – Nadię i Anastazję. To im poświęca każdą wolną chwilę. Dzieci są jej oczkiem w głowie, a w wychowywaniu dziewczynek wspierają ją mama, przyszła teściowa i partner – Karol.

Paula bardzo oszczędnie opowiadała o swoim związku. Nie zdradza, czym zajmuje się jej partner, ani jak i gdzie się poznali. Przyznaje tylko, że jest dla niej ogromnym wsparciem. Pomaga jej w opiece nad córkami, wspiera w trudnych chwilach i rozpieszcza jak tylko może.

Z dziewczynkami jest tyle roboty, że sama nie dałabym rady. Mój partner, gdyby mi nie pomagał, to potraktowałabym go kijem – stwierdziła z przymrużeniem oka w jednej z rozmów.

Krążą także pogłoski, że para jest już po ślubie, który jakoby wzięła w czasie kwarantanny, a dowodem ma być jeden z wpisów modelki na Instagramie, który zamieściła w odpowiedzi na pytania internautów.

Mój przyjaciel, mój partner, mąż i kochanek, czy nawet psiapsi – znamy się niecałe 2 lata, a kocham jakby… od zawsze – napisała.

Mimo kwarantanny i licznych obowiązków przy bliźniaczkach Tumala i jej partner znaleźli czas dla siebie i wybrali się na randkę do lasu.

Paula Tumala z partnerem na randce w lesie. Zdjęcia paparazzi

Paula Tumala zabrała swojego partnera do lasu. Oboje zabezpieczeniu w maski ochronne projektu Aldony Wleklak i rękawiczki poddali się romantycznemu nastrojowi miejsca. Z ochrony nie zrezygnowali, mimo że nie ma nakazu zakrywania nosa i ust w lesie i nawet pocałowali się bez odsłaniania ust.

Pewnie pozwolili sobie na odrobinę luzu i zostawili córeczki pod dobra opieką babć, a sami odetchnęli świeżym powietrzem i napawali się piękna pogoda. Tumala nawet pozwoliła sobie na odsłonięcie dachu w swoim samochodzie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Paula Tumala na randce z partnerem

Paula Tumala na randce z partnerem

Paula Tumala na randce z partnerem

Paula Tumala na randce z partnerem

Paula Tumala na randce z partnerem

Paula Tumala na randce z partnerem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×