Gwiazdy odwiedziły sobotnie śniadaniówki: Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Adam Fidusiewicz

Gwiazdy odwiedziły programy śniadaniowe

Patrycja Markowska ze swoim ojcem Grzegorzem Markowskim pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Muzycy zaprezentowali swoją nową płytę. W konkurencyjnej telewizji natomiast, na kanapie Pytania na śniadanie, zasiadł Adam Fidusiewicz.

W sobotni poranek, gdy większość widzów przekręca się jeszcze na drugi bok, polscy celebryci oraz gwiazdy ochoczo zmierzają do studia telewizyjnego, aby zaprezentować się w programach śniadaniowych. Mimo mrozu za oknem nie brakuje chętnych do porannej prezentacji. Konkurencyjne stacje prześcigają się w pomysłowości i randze zaproszonych gości, dzięki czemu każdy widz znajdzie coś dla siebie.

Sporą atrakcję swoim fanom dostarczyła dziś Patrycja Markowska, która pojawiła się w Dzień Dobry TVN w towarzystwie swojego słynnego ojca, Grzegorza Markowskiego. Muzykująca rodzina promowała swój najnowszy wspólnie nagrany album. W TVP natomiast pojawił się młody aktor Adam Fidusiewicz.

Tradycyjnie pod siedzibą TVN, jak również TVP na gwiazdy czekali czujni paparazzi, którym udało się zrobić kilka ciekawych fotek wychodzącym ze studia celebrytom. Najlepiej zaprezentowała się Patrycja Markowska, która najwyraźniej jeszcze czuje lato. Jej kolorowy i zwiewny strój nawiązywał raczej do słonecznych wakacji. Był również uradowany współprowadzący poranny program, Marcin Meller.

Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy w sobotę nad ranem.

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Julia Pietrucha, Grażyna Torbicka, Olivier Janiak

Szokująca decyzja Patrycji Markowskiej! Doprowadziła uczestnika do zwycięstwa w „The Voice of Poland” i… odchodzi!? [WIDEO]

Rewia mody w wykonaniu gwiazd pod studiem „Dzień Dobry TVN”: Kasia Nosowska, Daria Zawiałow, Piotr Rubik


Patrycja Markowska - DDTVN

Patrycja Markowska - DDTVN

Patrycja Markowska - DDTVN

Patrycja Markowska - DDTVN

Patrycja Markowska - DDTVN

Patrycja Markowska - DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×