Tak Christina Aguilera i Paris Hilton imprezują w Hollywood! Wyszły z restauracji, trzymając się za ręce. Przyjaźń odżyła po silnych perturbacjach

Paris Hilton i Christina Aguilera

Paris Hilton i Christina Aguilera

Paris Hilton i Christina Aguilera po rozdaniu nagród pojechały razem na kolację. Przed lokalem czekał na nie prawdziwy tłum paparazzich. Mamy zdjęcia. 

Paris Hilton i Christina Aguilera przyjaźnią się od wielu lat. W 2007 roku jednak ich relacja zawisła na włosku. Dziedziczka fortuny podczas jednej z imprez w Las Vegas, której gospodynią była piosenkarka, dorwała się do mikrofonu i wykrzyczała, że jej koleżanka jest w stanie błogosławionym. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że sama zainteresowana nie potwierdziła wcześniej krążących plotek, a do tego również była w szoku, gdy to usłyszała.

Ostatecznie panie doszły do porozumienia. Ich relacja przetrwała wiele kolejnych lat. Niedawno blondynki ponownie się spotkały, czym wzbudziły sensację.

Paris Hilton i Christina Aguilera poszły razem na kolację. Zdjęcia paparazzi

10 kwietnia w hotelu Beverly Wilshire odbyła się 6. ceremonia wręczenia nagród Daily Front Row Fashion Awards. Podczas tego wieczoru uhonorowani zostali m.in. styliści, wizjonerzy modowi, fryzjerzy oraz influencerzy. Wydarzenie przyciągnęło śmietankę Hollywood.

Uwagę fotoreporterów skradła Chrstina Aguilera, która na tę specjalną okazję włożyła skórzany, zielony płaszcz, sięgający czerwonego dywanu. Dopełnieniem były srebrne kozaki, które mieniły się w blasku fleszy. Całość uzupełniła długim wisiorkiem na szyi oraz czarnymi okularami przeciwsłonecznymi z wiszącą ozdobą.

Christina Aguilera - Daily Front Row Fashion Awards 2022 | fot. ONS

Christina Aguilera – Daily Front Row Fashion Awards 2022 | fot. ONS

Ten wieczór był również szczególny dla Paris Hilton. Gwiazda pozowała na ściance ze swoją siostra Kathy. Blond piękność postawiła na elegancką czarną sukienko-marynarkę. Swój look uzupełniła błyszczącymi szpilkami o tym samym kolorze. Na jej ciele nie zabrało także biżuterii.

Dziedziczka fortuny tego wieczoru odebrała nagrodę w kategorii Przedsiębiorca z branży mody. Na Instagramie podziękowała za to wyróżnienie:

Dziękuję za tak niesamowite wyróżnienie!  Jestem tak dumna z przedsięwzięć biznesowych, które zbudowałam w ciągu dwóch dekad i wszystkich nowych projektów i globalnych marek, które buduję z moją firmą. Do wszystkich #BossBabes: nie przestawajcie świecić swoim światłem i podążajcie za swoimi marzeniami! Dziękuję mojej wspaniałej siostrze za przedstawienie i wręczenie mi nagrody… To była niesamowita noc!

Christina i Paris postanowiły uczcić sukces. Po gali wybrały się razem na kolację. Panie zjadły posiłek w jednej z najmodniejszych restauracji w Los Angeles. Po wyjściu z niej czekał na nie tłum paparazzich. Gwiazdy wychodząc, trzymały się za ręce, co dużo mówi o ich dobrych relacjach.

Zdjęcia zarówno z gali, jak i z ich spotkania prezentujemy w naszej galerii.


Christina Aguilera i Paris Hilton | fot. East News

Christina Aguilera i Paris Hilton | fot. East News

Christina Aguilera i Paris Hilton | fot. East News

Christina Aguilera i Paris Hilton | fot. East News

Christina Aguilera - Daily Front Row Fashion Awards 2022 | fot. ONS

Christina Aguilera - Daily Front Row Fashion Awards 2022 | fot. ONS

Komentarze

 • Gość Kaja pisze:

  Targi próżności…

 • Gość pisze:

  Taki live troche sie przytyło a jak mąż z zoną jak zona z męźem ładnie na fotkach co pan pani chce dodac nic juz wszystko wiadomo kto stoi całą noc pod szpitalem nikt normalny i to tyle

  • GośćEwa pisze:

   Christiana Aguilera to akurat teraz to schudła bo po dawnej sławie i sukcesie to strasznie przytyła a teraz to wyglada Super sexi nie za gruba nie za chuda w sam raz

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×