Szukaj

Opole 2019: Sylwia Grzeszczak jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze! Oczy wszystkich były skierowane tylko na nią i jej męża!

Sylwia Grzeszczak i Liber na festiwalu w Opolu 2019 zaśpiewali w duecie. Małżonkowie pojawili się podczas koncertu Od Opola do Opola. Para za kulisami wywołała ogromne poruszenie wśród fotoreporterów. Zobacz zdjęcia.

Sylwia Grzeszczak, Liber, Opole 2019

Dzisiejszy koncert Od Opola do Opola to istny kalejdoskop fenomenalnych wspomnień muzycznych. Na scenie pojawili się zacni artyści, którzy od lat funkcjonują w branży muzycznej, były także młode perełki i odkrycia ostatniego roku. Bez wątpienia jedną z największych gwiazd piątkowego show była fenomenalna i niezawodna Sylwia Grzeszczak, która tym razem zaprezentowała się na opolskiej scenie w towarzystwie swojego przystojnego i uzdolnionego męża Libera.

Piosenkarka na tak niezwykłą galę przygotowała swój mini recital, podczas którego zaprezentowała swoje największe hity, łącznie z małżeńskim duetem. Sylwia miała na sobie dopasowane różowe spodnie, złote dziewczęce sandałki oraz spektakularną różową górę. Piosenkarka zaszalałą w cukierkowej bluzce przypominającej rewiowe boa. Kreacja odsłoniła śliczne ramiona gwiazdy wprawiając samego Libera w prawdziwe osłupienie. Ubrany jak do ślubu raper nie krył wzruszenia i zachwytu na widok tak atrakcyjnej żony, która dawno nie wyglądała tak spektakularnie.

Sylwia Grzeszczak sporo schudła, co wyraźnie podkreślił krój jej spodni. Artystka pomalowała swoje paznokcie na różowo, rozpuściła włosy i w takiej szałowej odsłonie porwała do zabawy cały amfiteatr.

Zobaczcie jak ślicznie wyglądała.

Zobacz: PILNE: Do Edyty Górniak wezwano karetkę! Dramat za kulisami festiwalu w Opolu! W jakim stanie jest gwiazda i czy wystąpi?

Zobacz: Odchudzona Sylwia Grzeszczak błyszczy na próbach w Opolu! Odmieniona gwiazda zaszalała na scenie ze swoim mężem!

Zobacz: Opole 2019: Roksana Węgiel swoim ubiorem na próbie przeszła samą siebie! Mamy nową ikonę mody!


Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×