Szukaj

Opole 2019: Roksana Węgiel swoim ubiorem na próbie przeszła samą siebie! Mamy nową ikonę mody!

Startuje Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W tym roku na opolskiej scenie nie zabraknie największych gwiazd polskiej muzyki. W tak ważnym wydarzeniu prym wiedzie oczywiście fenomenalna Roksana Węgiel.
Roksana Węgiel Opole 2019 próba

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się już po raz 56. Przez cztery dni w opolskim amfiteatrze wystąpią największe gwiazdy polskiej estrady. Widzów czeka totalna muzyczna eksplozja oraz prawdziwe wielkie muzyczne święto polskiej piosenki. W piątek na scenie zagości koncert galowy Od Opola do Opola, który będzie podsumowaniem najważniejszych wydarzeń muzycznych minionego roku. Na scenie nie może zabraknąć objawienia polskiej muzyki, czyli Roksany Węgiel.

Oczywiście podczas koncertu wystąpią także inne gwiazdy, ale to występ nastolatki może przyciągnąć największą publiczność. Gwiazdy są już po próbach, obecnie relaksują się w pełnym słońcu. Jest także czas dla fotoreporterów oraz wiernych fanów, o tym zawsze pamięta wyjątkowa Roxie Węgiel, która pozowanie do zdjęć ma już opanowane do perfekcji.

Roksana przed koncertem lśniła w błysku fleszy. Dziewczynka zaprezentowała się zawodowo, jak wielka gwiazda światowego formatu. Nastolatka wyginała się na wszystkie strony przed obiektywami fotoreporterów, dzięki temu w pełni zaprezentowała swój dziewczęcy wdzięk odziany w modne młodzieżowe białe ciuszki od popularnych projektantów.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior miała na sobie krótkie białe leginsy, czarny top oraz białą stylową rozpiętą koszulę za 409 złotych, ozdobioną kolorowymi naszywkami w kształcie słodkich robaków. Już wiadomo, że to właśnie Roksana skradnie serca widzów TVP swoim występem. Nastolatka na scenie zaśpiewa nową wersję przeboju Anyone I Want To Be.

Jak wam się podoba look Roksany?

Zobacz: Edyta Górniak w Opolu 2019 już szaleje z kreacjami! Pierwsza stylizacja zasługuje na wielkie brawa!

Zobacz: Gwiazdy na próbie przed festiwalem w Opolu 2019: Edyta Górniak, Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak, Majka Jeżowska

Zobacz: Roksana Węgiel ubrała się tak, że internauci płoną z zazdrości! Tym strojem udowodniła, że jest mega gwiazdą!


Czy podoba ci się styl Roksany Węgiel?

×