Oliwia Bieniuk w staniku na salonach. Od jej gorącej stylizacji nie można oderwać oczu. Dumnie wyeksponowała wdzięki

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jest coraz bardziej rozchwytywaną młodą gwiazdą. Właśnie pojawiła się na imprezie w stolicy i zadała szyku stylizacją. Postawiła na bardzo odważny look. Zobaczcie zdjęcia. 

Oliwia Bieniuk do show-biznesu weszła z impetem. Nastolatka nigdy nie ukrywała, że chce iść śladami swojej mamy i związać życie zawodowe ze sceną. Na koncie ma już pierwsze występy przed kamerami, profesjonalne sesje zdjęciowe, a także pierwsze kontrakty reklamowe. Przełomowym wydarzeniem w jej karierze było zaproszenie do Tańca z Gwiazdami. Córka Ani Przybylskiej nie ukrywała, że było mocno zaskoczona, ale bez wahania zdecydowała się na udział w show.

Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie – komentowała w rozmowie z Party.

Wiadomo, że program otworzył drogę do dalszej kariery wielu uczestnikom. Stawiającej pierwsze kroki w wielkim świecie Oliwii udało się dotrzeć aż do półfinału i widać było, że zdecydowanie jest ulubienicą widzów.

Oliwia Bieniuk w staniku na salonach. Zobaczcie zdjęcia

Oliwia dzięki tanecznemu show zyskała jeszcze większą grupę fanów. Mocno rozwinęła swoje social media, ale zaczęła też bywać na branżowych imprezach. Pojawia się na premierach filmowych, otwarciach sklepów, a ostatnio gościła na evencie marki biżuteryjnej. Nastolatka wybrała na to wydarzenie bardzo odważną stylizację.

Oliwia swoim pojawieniem się na ściance wzbudziła spore zainteresowanie wśród fotoreporterów. Głównie ze względu na odważny strój. Nastolatka miała na sobie błękitne rozszerzane spodnie, fioletową obszerną marynarkę i wysokie szpilki w tym samym kolorze. Postanowiła jednak pokazać trochę ciała, a pod jej wierzchnim okryciem znajdował się jedynie satynowy, czarny biustonosz.

Do wszystkiego dobrała niewielką torebkę, włosy gładko zaczesała na boki, a urodę podkreśliła jedynie odrobiną makijażu. Nastolatka chętnie pozowała do kolejnych zdjęć i dumnie eksponowała swoje wdzięki.

Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę ciekawie i nietuzinkowo. Jak wam się podoba półfinalistka TzG w takim odważnym stroju? Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×