Nikodem Rozbicki pociesza Małgorzatę Kożuchowską, trzymając ją za rękę. Paparazzi zrobili im sensacyjne zdjęcia

Nikodem Rozbicki, Małgorzata Kożuchowska

W internecie pojawiły się fotki, na których Nikodem Rozbicki trzymał za rękę Małgorzatę Kożuchowską. Jaki fakt kryje się za tymi zdjęciami?

Nikodem Rozbicki to jeden z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. Możecie kojarzyć go za sprawą licznych występów w filmach i serialach. Nikodem uświetnił swoją obecnością produkcje, takie jak: Bejbi blues, Obietnica, Listy do M. 2, Czerwony pająk, Kochaj!, Listy do M. 3, Dywizjon 303. Historia prawdziwa, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. W życiu prywatnym aktor pozostaje partnerem Julii Wieniawy. Kilka miesięcy temu, w rozmowie z nami, opowiedział nam on co nieco o relacjach z dziewczyną. Jak one wyglądają?

Mamy jakieś sytuacje, w których mamy różne zdania i opinie. Ale to jest fajne, i za to cenię bardzo naszą relację. Bo nawet z punktu widzenia różnych poglądów, mamy często zażarte dyskusje i to jest ekstra, bo możemy do czegoś siebie przekonać wzajemnie, możemy się czegoś nauczyć – zaczął.

Dodał, że ich związek miewa gorsze chwile, ale to nic złego, ponieważ w końcu zdaje się im znaleźć nić porozumienia.

Nie jest to taki związek, który jest po prostu, że jest miło i fajnie. Wiadomo – są takie momenty. I na naszej wyprawie więcej było momentów tych miłych. Generalnie było dobrze. Nie pokłóciliśmy się jakoś, żeby były jakieś kwasy, brudy, które wciąż w nas pozostają. Raczej było po partnersku. Raczej jesteśmy parą dobrze zgraną, która ma silne temperamenty. Czasem zdarza nam się jakaś różnica zdań, ale staramy się wtedy znaleźć wspólny front, albo jakąś nić porozumienia – uzupełnił.

Ich związek ma też układ partnerski. Obydwoje dzielą się swoimi wydatkami. Nikt nikogo nie utrzymuje.

Mamy taki układ, że robimy to 50/50, czyli po partnersku. Oczywiście, że są momenty, że się idzie do restauracji i wtedy różnie się to rozwiązuję, wiadomo, jak to jest w parach i jest to normalne. Czasem różne rzeczy można kupić drugiej osobie. Jakieś małe pamiątki mamy i z Wenecji i Disneylandu. Ale dla mnie to jest o tyle fajne i normalne, że kasa nie jest dla nas wielkim problemem, bo pracujemy. Nikt nikogo nie musi utrzymywać – zakończył.

Nikodem, choć zdaje się, że jest szczęśliwy z Julią, to rzadko się z nią widzi. Potwierdziła to ostatnio sama aktorka. Wyznała, że brakuje go jej, bo jest on pochłonięty pracą na planach filmowych.

Nikodem Rozbicki trzymał za rękę Małgorzatą Kożuchowską. Dlaczego?

W internecie pojawiły się ostatnio niecodzienne zdjęcia Nikodema, które zrobili paparazzi. Widać go na nich, gdy akurat trzyma za rękę Małgorzatę Kożuchowską i ją pociesza. Chyba nikt nie sądził, że są tak blisko. Dlaczego to robił?

Spokojnie – Julia nie ma powodów do niepokoju. Nikodem odgrywał tylko swoją rolę w międzynarodowej produkcji Dom wybranych. Młody aktor wcielił się w niej w postać dziennikarza Ewrego. Jego bohater ma romans ze starszą o 20 lat Moniką. W rolę Moniki wcieliła się oczywiście przywołana już w tekście Małgorzata. Film jest koprodukcją włosko-polsko-francuską.

Obok Rozbickiego i Kożuchowskiej, w filmie mają się pojawić osoby, takie jak: Vincent Żuławski, Jan Frycz i Irek Czop.

Zdjęcia Małgorzaty i Nikodema z planu możecie zobaczyć w naszej galerii zdjęciowej. Prawda, że wyglądają uroczo? Czekacie na premierę filmu z ich udziałem?


Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska. Foto z planu

Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska. Foto z planu

Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska. Foto z planu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×