Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Ciężarna milionerka sprytnym trikiem ukryła swój ciążowy brzuszek! Wiele światowych gwiazd stosuje taką sztuczkę!

Nicky Hilton ukrywa brzuszek


Nicky Hilton w zaawansowanej ciąży

O drugiej ciąży Nicky Hilton wiemy od niedawna. Siostra sławnej imprezowiczki Paris nie epatuje swoją prywatnością. Dziedziczka fortuny Hiltonów w lipcu 2016 roku została po raz pierwszy matką, a w wywiadach mówiła, że wraz z mężem z rodziny Rothschildów chcą mieć więcej niż jedno dziecko. Nic zatem dziwnego, że w sierpniu tego roku słynni miliarderzy ogłosili, że zostaną rodzicami po raz drugi.

Od tego czasu paparazzi przyłapali Nicky tylko kilka razy, a sama celebrytka zniknęła z przestrzeni publicznej i czeka na poród, który ma nastąpić już niedługo. Ostatnio fotografom udało się zrobić kilka zdjęć Nicky podczas zakupów.

Lekko poirytowana obecnością paparazzi, dziedziczka fortuy Hiltonów otuliła się czarnym obszernym płaszczem z kołnierzem w lamparci wzór, nasunęła kaszkiet na czoło i pospieszyła do sklepów.

Luźny płaszcz dyskretnie trzymała ręką, na której swobodnie zawiesiła torebkę. Ten sprytny trik sprawił, że tym razem ciążowych krągłości Nicky nie zobaczyliśmy.

Księżna Kate mogłaby się uczyć?

Ciężarna księżna Kate już nie ukryje swojego brzucha nawet pod markowym płaszczem! Jej ekskluzywny ciuszek błyskawicznie zniknął ze sklepów!!

Ciężarna siostra Paris Hilton stawia na klasykę i wygląda świetnie! A przy tym pięknie podkreśla coraz bardziej zaokrąglony brzuszek

Miliarderka wyprawiła baby shower! Wśród gości gwiazdy, na stołach przepych, ale to choinka wprawia w osłupienie!

 

Czy życie miliarderów jest usłane różami?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×