Nicky Hilton dopiero co urodziła, a już wróciła do szczuplutkiej sylwetki! Paparazzi przyłapali miliarderkę na spacerze z córką

Nicky Hilton w ciąży

Nicky Hilton w ciąży

Nicky w seksownym płaszczu wyszła na spacer

Nicky Hilton jest mniej rozpoznawalną (szczególnie w Polsce) siostrą Paris. 34-letnia miliarderka nigdy nie pchała się na medialny świecznik, a nawet wprost przeciwnie – zawsze pozostawała w cieniu szalonej siostry budzącej kontrowersje swoim imprezowym stylem życia. Dla Nicky najważniejsza jest rodzina. Starsza Hiltonówna jest żoną miliardera Jamesa Rothschilda. W 2016 roku przyszło na świat ich pierwsze dziecko – córka Lily Grace Victoria, a 20 Grudnia 2017 roku – córeczka Teddy.

Boże Narodzenie nadeszło w tym roku wcześniej! 20 grudnia James i ja powitaliśmy na świecie małą dziewczynkę, Teddy Rothschild, która bardzo błogosławiła ten świąteczny sezon – napisała na Twitterze zaraz po narodzinach dziecka podekscytowana mama.

Nicky po porodzie szybko doszła do siebie. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na spacerze ze starszą córką w wózku. Ubrana w płaszcz w swój ulubiony wzór – lamparcie cętki, zwykła czarne legginsy i czarne trampki, celebrytka w okularach przeciwsłonecznych i z dosyć zaciętą miną pchała wózek ze swoją pociechą.

Wolicie zachowawczą Nicky czy emocjonalną Paris?

Ciężarna milionerka sprytnym trikiem ukryła swój ciążowy brzuszek! Wiele światowych gwiazd stosuje taką sztuczkę!

Miliarderka wyprawiła baby shower! Wśród gości gwiazdy, na stołach przepych, ale to choinka wprawia w osłupienie!

Nicky Hilton urodziła! Znamy płeć i imię drugiego dziecka!


Nicky Hilton z córką

Nicky Hilton z córką

Nicky Hilton z córką

Nicky Hilton z córką

Nicky Hilton

Nicky Hilton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×