Natasza jak Katarzyna Dowbor! Paparazzi przyłapali ją w nowej fryzurze w sklepie z bielizną. To tak szykuje się do promocji singla na Eurowizję

Natasza Urbańska w rudych włosach

Natasza Urbańska w rudych włosach

Natasza Urbańska przyłapana przez paparazzi w nowej fryzurze. Jak wygląda w rudych włosach żona Janusza Józefowicza?

Natasza Urbańska to jedna z najbardziej utalentowanych artystek w polskim show-biznesie. Zadebiutowała w 1993 roku i od tamtego momentu współpracuje z teatrem muzycznym Studio Buffo.

Tam też znalazła miłość i od 2008 roku jest żoną Janusza Józefowicza. Doczekali się córki, Kaliny, która ma już 13 lat i najwyraźniej zamierza iść w ślady znanych rodziców.

Kalinka już podąża moimi śladami, bo już występuje w „Metrze”, i sobie świetnie radzi. To są jej pierwsze kroki, ale to tak zawsze jest. Do „Metra” przychodzą młodzi artyści, gdzie szlifują swój warsztat. Teraz Kalinka jest w obsadzie, gra moją rolę i sobie fantastycznie radzi. To jest jej życie, to są jej wybory. Widzę, że bardzo podoba jej się występowanie w teatrze – zdradziła Natasza naszej reporterce.

Urbańska zdradziła także, jak dziewczyna radzi sobie z łączeniem pasji z nauką, a także czy nie boi się o dziecko, znając show-biznes od podszewki. Ciekawi? Cała rozmowa poniżej.

Natasza Urbańska cały czas prężnie działa w show-biznesie i wcale nie zamknęła się jedynie na teatr. Gra w filmach, bierze udział w różnego rodzaju kampaniach, a z piosenką Lift u up znalazła się na liście wykonawców, którzy ubiegają się o reprezentowanie Polski na kolejnym konkursie Eurowizji, który odbędzie się w Wielkiej Brytanii w Liverpoolu.

Tymczasem gwiazda postawiła na zmiany i pokazała się w całkiem nowej fryzurze. To tak szykuje się do promocji singla na Eurowizję. Jak wygląda jako rudzielec?

Natasza Urbańska w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Paparazzi przyłapali Nataszę podczas zakupów w sklepie z bielizną. Już z daleka widać było nowy kolor włosów. Urbańska postawiła na ogniście rudy kolor, który od lat jest znakiem rozpoznawczym Katarzyny Dowbor. Tak piękna kobieta, jak ona zapewne nie martwiła się, że nie będzie jej do twarzy w tym odważnym odcieniu i miała racje, bo wygląda świetnie.

Potwierdza też to wideo, które wkrótce po serii zdjęć z zakupów, pojawiło się na jej Instagramie.

Jak się możecie domyślać, internauci z entuzjazmem wyrazili swoje opinie pod publikacją. Zdecydowanej większości fanów Nataszy zdecydowanie podobają się zmiany. Co wy na to?


Natasza Urbańska w nowej fryzurze

Natasza Urbańska w nowej fryzurze

Natasza Urbańska w nowej fryzurze

Natasza Urbańska w nowej fryzurze

Natasza Urbańska w nowej fryzurze

Natasza Urbańska w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×