Urocze fotki. Natalia Siwiec nawet wózek córki dobrała do swojej stylizacji! Cukierkowy pojazd pomogali jej prowadzić teściowie i mąż

Natalia Siwiec, spacer z córką

Natalia Siwiec, spacer z córką

Natalia Siwiec z rodziną na spacerze z córką

Natalia Siwiec jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Nieustannie w biegu, pracuje nad kilkoma projektami na raz, a fakt, że niedawno została mamą po raz pierwszy, wcale jej nie przeszkadza. Modelka zawsze znajdzie czas dla swojej rodziny, a małą Mią Raduszewską zachwyca się cała Polska. Na początku Siwiec bardzo pilnowała, by nie pokazywać twarzy córki, ale w końcu sama przyznała, że jedynie wpędzało ją to w paranoję. Od tamtej chwili InstaStory z Mią biją rekordy popularności.

Rodzina niedawno wróciła z wakacji, a paparazzi przyłapali Natalię w towarzystwie ukochanego męża, Mariusza Raduszewskiego i jego rodziców na spacerze. Nie mogło oczywiście zabraknąć Mii, wożonej po królewsku w cukierkowym, różowym wózku. Dziewczynka bez wątpienia jest uroczym i bardzo absorbującym maluchem, bo rodzina zatrzymywała się co chwilę i zaglądała do wózka, w którym urzędowała mała księżniczka Instagrama.

Kto ubiera Natalię Siwiec? Zwykle zapewne stylista, ale jej własne stylizacje również robią doskonałe wrażenie. Natalia prezentowała się świetnie w letniej, białej sukience i ciemnych klapkach. Zwiewna kreacja była doskonałym wyborem na upały, które od kilku tygodni panują w Polsce, a rozpuszczone włosy gwiazdy dodawały jej dziewczęcego uroku i świetnie pasowały do całej stylizacji.

Uroczy, rodzinny obrazek. Do schrupania!

Na te zdjęcia czekał cały show-biznes! Edyta Górniak przyłapana w objęciach przystojnego ukochanego! Tak ją wspiera w ciężkich chwilach

Magdalena Boczarska rozmawia przez telefon i spaceruje z synem. Henio rośnie jak na drożdżach

76-letni Janusz Korwin-Mikke szaleje na windsurfingu! Kibicuje mu seksowna młodsza o 44 lata żona odziana w skąpe bikini!

Katarzyna Zielińska z rodzicami, mężem i dziećmi w restauracji. Jej starszy syn to już mały modniś

Joanna Liszowska przyłapana na stacji przez paparazzi. Nie miała na sobie makijażu, za to ubrała mini i odsłoniła nogi


Natalia Siwiec zabrała córkę Mię na spacer, towarzyszyli jej mąż i teściowie – rodzice Mariusza Raduszewskiego

Natalia Siwiec zabrała córkę Mię na spacer, towarzyszyli jej mąż i teściowie – rodzice Mariusza Raduszewskiego

Natalia Siwiec z mężem Mariuszem Raduszewskim na spacerze z córką Mią

Natalia Siwiec z mężem Mariuszem Raduszewskim na spacerze z córką Mią

Rodzice Mariusza Raduszewskiego, czyli teściowie Natalii Siwiec

Rodzice Mariusza Raduszewskiego, czyli teściowie Natalii Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×