Szukaj

Odstawiona jak na wesele Natalia Siwiec buszuje w sklepie z luksusową biżuterią! Kupowała urodzinowy prezent dla ukochanej córeczki?

natalia siwiec na zakupach

natalia siwiec na zakupach

Natalia Siwiec świętuje pierwsze urodziny córki w sklepie z Biżuterią!

Natalia Siwiec bez wątpienia zasługuje na miano najpopularniejszej polskiej celebrytki. Natalia jest nie tylko bardzo popularna, ale i zjawiskowo piękna, zatem nikogo nie dziwi fakt, że liczba fanów byłej Miss Euro rośnie w gigantycznym tempie. Natalia obecnie oprócz pracy zawodowej jest pochłonięta macierzyństwem. Przypomnijmy bowiem, że 21 sierpnia 2017 roku piękna modelka została mamą córeczki o imieniu Mia.

Od czasu swojego porodu, szczęśliwa mama bardzo chętnie dzieli się z internautami słodkimi fotkami swojego skarba. Profil Natalii jest wypełniony przepięknymi zdjęciami z jej życia prywatnego, każda fota którą udostępnia Natalia cieszy się niebywałą popularnością wśród internautów.

Natalia wraz z mężem i ojcem dziewczynki – Mariuszem Raduszewskim, świętują dziś pierwsze urodziny swojej pociechy! Z tej okazji mama wybrała się na zakupy. Paparazzi przyłapali celebrytkę w sklepie z luksusową biżuterią. Niestety nie wiemy co Natalia kupiła, być może był to jakiś cenny drobiazg dla córeczki?

Stylizacja Natalii Siwiec na zakupach

Piękna Natalia miała na sobie zwiewną bardzo seksowną sukienkę mini w kolorze białym w czerwone wzorki. Kreacja była wykończona widowiskowymi falbankami oraz spektakularnym dekoltem. Do sukienki Natalia dobrała szeroki czarny pasek zapięty w talii oraz czarną małą torebkę. Na uwagę zasługują również buty atrakcyjnej mamy.

Natalia tym razem postawiła na wygodę i pojawiła się w czarnych płaskich klapeczkach.

Ładnemu we wszystkim ładnie!

Urocze fotki. Natalia Siwiec nawet wózek córki dobrała do swojej stylizacji! Cukierkowy pojazd pomogali jej prowadzić teściowie i mąż

WOW! Natalia Siwiec sprawiła sobie zabawkę wartą fortunę. Cena? Lepiej usiądźcie

Natalia Siwiec pokazała mnóstwo zdjęć z okrągłym ciążowym brzuszkiem. Jedno piękniejsze od drugiego!


Natalia Siwiec w ulubionym butiku

Natalia Siwiec w ulubionym butiku

Natalia Siwiec w sukience z głębokim dekoltem

Natalia Siwiec w sukience z głębokim dekoltem

Natalia Siwiec z czarną kopertówką Gucci

Natalia Siwiec z czarną kopertówką Gucci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×