Natalia Siwiec i Simone Sussina z „365 dni” przyłapani nocą w centrum Warszawy. Paparazzi trafili prawdziwą gratkę

Natalia Siwiec i Simone Sussina

Natalia Siwiec i Simone Sussina

Natalia Siwiec i Simone Sussina zostali przyłapani w nocy w centrum Warszawy. Paparazzi zrobili im kilka wspólnych zdjęć. Roześmiana Natalia wspaniale bawiła się w towarzystwie gwiazdy 365 dni.

Natalia Siwiec to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Modelka zyskała sławę w momencie, gdy pojawiła się na Mistrzostwach Euro 2012. Na trybunach wypatrzyli ją fotoreporterzy, a zdjęcia pięknej Polki natychmiast obiegły kolorową europejską prasę. Od tamtej pory minęło wiele lat, a fotomodelka nadal cieszy się popularnością. Cały czas jej życiem interesują się fani i śledzą zawodowe oraz prywatne poczynania. Natalia nie może narzekać na brak zawodowych propozycji i regularnie bierze udział w kolejnych projektach.

Ku uciesze fanów ich ulubienica jest niezwykle aktywna w sieci. Natalia na bieżąco pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Gwiazda dużo podróżuje, a relacjami z licznych wyjazdów dzieli się w social mediach. Kilka miesięcy w roku spędza w meksykańskim Tulum. Kurort jest jej ukochanym miejscem i co jakiś czas spędza tam sporo czasu z mężem i córeczką.

Natalia Siwiec imprezuje z Simonem Sussiną

Modelka odkąd urodziła córeczkę, cały wolny czas poświęca swojej rodzinie. Publikuje w sieci liczne nagrania, na których możemy zobaczyć, jak spędza czas z dzieckiem. Kilkuletnia Mia szybko stała się ulubienicą internautów, a każdy post z jej udziałem podbija ich serca. W czasie, gdy modelka wraca do stolicy, chętnie spotyka się także z przyjaciółmi.

Minioną noc Natalia spędziła bawiąc się w towarzystwie między innymi Simone Sussiny. Model jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w show-biznesie. Przystojny 28-latek pojawi się bowiem niedługo na ekranach w kontynuacji hitu Blanki Lipińskiej 365 dni. Przypomnijmy, że pierwsza część okazała się takim hitem, że Netflix zainteresował się dwiema kolejnymi. Będzie odpowiedzialny za ich produkcje.

Jakiś czas temu autorka bestselleru pochwaliła się zdjęciem z przystojnym Simone i zdradziła, że dołączy on do obsady wielkiego hitu. Wcieli się w postać Nacho, konkurenta Massimo w walce o uczucia Laury.

Zdaje się, że niebywale przystojny model szybko zadomowił się w Polsce. Ostatniej nocy paparazzi przyłapali go w centrum stolicy razem z Natalią Siwiec. Długo rozmawiali przed jednym z lokali. Natalia ubrana była w krótką, zieloną sukienkę i czarne wysokie szpilki. Do wszystkiego dobrała niedużą torebkę Chanel i czarny kapelusz z szerokim rondem. Simone włożył biały T-shirt opinający mięśnie i jasne spodnie. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że dopisywał im dobry humor. Aktor czule obejmował celebrytkę. W środku nocy razem odjechali taksówką. Wszystko możecie zobaczyć w naszej galerii.


Natalia Siwiec i Simone Sussina

Natalia Siwiec i Simone Sussina

Natalia Siwiec i Simone Sussina

Natalia Siwiec i Simone Sussina

Natalia Siwiec i Simone Sussina

Natalia Siwiec i Simone Sussina

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×