Szukaj

Zakochana Natalia Klimas z narzeczonym na zawodach jeździeckich w Sopocie! Widać, że są szczęśliwi?

Natalia Klimas, Mikołaj, narzeczony

Natalia Klimas z partnerem Mikołajem w Sopocie

W Sopocie trwają międzynarodowe jeździeckie zawody w skokach Lotto CSIO5. Ta coroczna impreza gromadzi wiele sław związanych z tym pięknym sportem. Wśród uczestników zawodów w Trójmieście gromadzą się także gwiazdy i celebryci. W tym roku nie zabrakło Natalii Klimas z narzeczonym.

Przypomnijmy, ze Natalia Klimas jest aktorką, ale przede wszystkim córką znanej projektantki Joanny Klimas. Kilka lat temu Natalia była związana z obecnym mężem Agnieszki Woźniak-StarakPiotrem. Obecnie Natalia jest zaręczona z przystojnym i zamożnym brunetem o imieniu Mikołaj.

Natalia Klimas poznała Mikołaja dzięki Piotrowi Kraśce i jego żonie Karolinie Ferenstein-Kraśko. Mikołaj, jest ich dobrym znajomym, posiada na Mazurach imponującą posiadłość nieopodal słynnej stadniny Ferensteinów.

Wszystko wskazuje na to, że Mikołaj i Natalia tworzą udany związek, w Sopocie sprawiali wrażenie bardzo zakochanych. Zobaczcie zdjęcia.

Natalia Klimas po raz pierwszy pokazała się z nowym ukochanym! „Poznała go dzięki Piotrowi Kraśce”

Natalia Klimas pierwszy raz o zaręczynach i ślubie! Tylko nam zdradziła kiedy powie „tak” i jak będzie wyglądać ceremonia! [WIDEO]

Gwiazdy na zawodach jeździeckich w Sopocie: Karolina Ferenstein-Kraśko, Natalia Klimas, Marta Kaczyńska, Ilona Ostrowska


Natalia Klimas czy Agnieszka Woźniak Starak, którą wolisz?

×