Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy wygląd POWALA! [WIDEO]
Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy wygląd POWALA! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy...

Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak,...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!
Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie....

Dziś piątek, 19.10.2018

Mundial 2018: Polska kadra już w Rosji! Tak wyglądało powitanie Biało-czerwonych w Soczi

Mundial 2018 polscy piłkarze w SocziZdjęcia z przylotu polskich piłkarzy na Mundial 2018

Ostatnie godziny dzielą nas od rozpoczęcia Mundialu 2018! Polscy piłkarze dzisiaj rano opuścili Warszawę i już o godzinie 13.00 wylądowali w upalnym Soczi. Na lotnisku na polską kadrę czekał duży autobus z przyciemnionymi szybami i z napisem Poland, który przetransportował piłkarzy prosto do hotelu.

W jakim hotelu śpi polska kadra w Soczi?

Polscy kadrowicze zakwaterowani są w luksusowym hotelu Hyatt, który położony jest w centrum miasta, nieopodal Morza Czarnego. Przed wejściem do recepcji, na piłkarzy czekał tłum fanów, a w środku lokalny zespół pieśni i tańca. Ubrane w stroje ludowe członkinie grupy folklorystycznej powitały piłkarzy chlebem i solą oraz wykonaniem tradycyjnych rosyjskich pieśni.

Grafik Polaków jest bardzo napięty. Już o godzinie 17.30 czasu polskiego odbędzie się konferencja prasowa selekcjonera Adama Nawałki, a godzinę później piłkarze udadzą się na pierwszy trening do ośrodka Sputnik Sport położonego 7,5 km od hotelu, w którym śpią nasi zawodnicy.

Kiedy Polacy grają mecze na Mundialu 2018?

18 czerwca piłkarze opuszczą Soczi i udadzą się do Moskwy, gdzie dzień później rozegrają pierwszy mecz z reprezentacją Senegalu. Kolejnymi rywalami polskiej kadry będą: Kolumbia (24 czerwca w Kazaniu) i Japonia (28 czerwca w Wołgogradzie).

Marina Łuczenko w zaawansowanej ciąży kibicuje mężowi przed Mundialem 2018! Jej ślicznie zaokrąglony ciążowy brzuszek był w centrum uwagi

Cudna Klara Lewandowska oczarowała pół Polski swoim kompletem w kraby! Kosztuje grosze! Wiemy, gdzie go kupić

Co się stało z twarzą ślicznej Shakiry? Na najnowszych zdjęciach nie wygląda najlepiejCzy spodziewałeś/aś się, że Polska tak szybko odpadnie z Mundialu 2018?

Komentarzy: 3


Gość | 21 czerwca 2018, 13:28

do: „AN 13 czerwca 2018, 19:55 ZEBY ONI TAK GRALI JKA SIE LANSUJA ……………”
Mało prawdopodobne, niestety od jakiegoś czasu takie zgrupowania „narodowe dla transferowych graczy” to przede wszystkim darmowa opieka łąkarska oraz wypoczynek. Taki liczne kontuzje na „narodowych zgrupowaniach” mogą mnie drugi dno. Oni przede wszystkim zarabiają w swoich klubach! W przypadku byłego PRL już zarobili na reklamach, być może też załapali się za co najmniej jedną bramkę z Senegalem. Skoro „piłka jest okrągła” więc jest poza jakakolwiek kontrolą społeczna. Natomiast podatnicy manipulowali geszefciarstwem Medii w tym telewizji publicznej, mogą co najwyżej domniemywać dobre intencje.


Gość | 20 czerwca 2018, 14:30

No to bzykanka chyba nie będzie, więc tzw. królowe nocy i niekoniecznie ślubne, a chyba towarzyszce naszej kadrze pewnie dostana za rozłąkę? Ale sadząc po udziale w reklamach i tych fotkach kasę nawet większą jak zakontraktowaną za Mundial już dostali


AN | 13 czerwca 2018, 19:55

ZEBY ONI TAK GRALI JKA SIE LANSUJA ……………


Dodaj komentarz
×