Szukaj

Monika Olejnik w króciutkiej miniówce pomyka po mieście. Wiedzieliście, że ma tak piękne nogi?!

Monika Olejnik pokazała nogi w mini

Monika Olejnik w spódnicy mini

Monika Olejnik na zawsze zapisze się w historii polskiego show-biznesu jako posiadaczka nieprzeciętnego umysłu, ikona stylu i posiadaczka jednych z najlepszych nóg w okolicy. Gwiazda, która na salonach bryluje od lat z niezmiennym wdziękiem, słynie nie tylko ze swojego znakomitego gustu i wyczucia mody, którym może poszczycić się mało która kobieta w branży, ale również z wysportowanej sylwetki.

Nie jest tajemnicą, że Olejnik intensywnie trenuje. Biega, jest stałą bywalczynią siłowni. Dba o siebie i efekty widać jak na dłoni – zwłaszcza na zdjęciach wykonanych przez paparazzi. Niedawno przyłapali ją “na mieście”, podczas popołudniowego spaceru po Warszawie. Trzeba przyznać, że najpierw zachwyciła stylizacją – beżowy płaszczyk, krótka sukienka i odlotowe kozaki naprawdę robiły robotę. Szybko się o nich zapominało, bo poza świetnym stylem, Olejnik pochwaliła się też zgrabnymi nogami.

Mało która gwiazda w show-biznesie może się z nią w tym temacie mierzyć. Sukienka, którą założyła, zdecydowanie nie należała do skromnych ani bezpiecznych, zwłaszcza przy mocniejszym wietrze. Kto by się tym jednak przejmował, skoro tak doskonale wyeksponowała smukłe, wysportowane nogi Moniki? W wysokich kozakach prezentowały się po prostu obłędnie. Niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć.

Jak wam się podoba? Trzeba przyznać, że naprawdę robi piorunujące wrażenie. 😉

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Julia Wieniawa jest ikoną stylu, a jej mama? Już wiadomo po kim aktorka odziedziczyła taką smykałkę do mody!


Podoba ci się styl Moniki Olejnik?

×