Szukaj

Myśleli, że to playback. Edyta Górniak swoim występem wbiła widzów w fotele! Królowa jest tylko jedna! [WIDEO]

Edyta Górniak korona Miłość jest wszystkim

Edyta Górniak korona Miłość jest wszystkim

Edyta Górniak z koroną na świątecznym koncercie

Ostatnie miesiące nie były dla Edyty Górniak łatwe. Kolejny zawód miłosny, przeprowadzka do Polski, rozłąka z synem, który postanowił uczyć się w szkole z internatem, stracona ciąża… Piękna gwiazda miała pod górkę, ale udowodniła, że nawet z najbardziej beznadziejnej sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Fani przez jakiś czas bardzo niepokoili się jej wpisami w social mediach i trudną sytuacją, w której się znalazła. Ostatecznie jednak – jak na największą polską diwę przystało – otrząsnęła się i wróciła na szczyt w pełnej klasie. Chciałoby się rzec, że poprawiła koronę i poszła dalej, ale jak sama przyznała w jednym z ostatnich wywiadów – korona wcale nie jest jej już potrzebna.

To był wstrząs ogromny dla mnie, jeden z największych, jaki przeżyłam w ostatnich latach, więc zajęło mi trochę czasu uporanie się w tym, ale pozwoliłam sobie na tę żałobę. Trzeba pozwolić sobie na nią, a nie przed nią uciekać. Odsłoniłam twarz człowieka i zdjęłam koronę gwiazdy, którą ludzie lubią mnie nazywać – wyjawiła w wywiadzie z Newseria Lifestyle

Edyta rzeczywiście stała się ostatnio niezwykle otwarta, ale korony absolutnie ściągać nie powinna, bo wygląda w niej doskonale. Udowodniła to podczas koncertu świątecznego Miłość jest wszystkim. Diwa pojawiła się na scenie w krótkiej białej kurteczce z czarnymi wstawkami i ciepłym kołnierzem, którą założyła na balową sukienkę. Rozkloszowana spódnica z wieloma warstwami tiulu sprawiała, że Edyta wyglądała jak urocza śnieżynka. Stylizację wykończyła lokami i imponującą koroną, ale najpiękniejszą ozdobą w całym jej looku i tak był promienny uśmiech.

Podczas swojego występu Edyta zaśpiewała słynny świąteczny hit Santa Claus is coming to town. Nie obyło się bez kilku aktorskich gestów i min, co z kolei wywoływało uśmiechy na twarzach widzów, a wykonanie było tak dobre, że fani w komentarzach w social mediach byli przekonani, że diwa śpiewała z playbacku! Dawno nie była w tak dobrej formie i pozostaje jedynie trzymać kciuki, by była tylko lepsza!

Posłuchajcie sami. Królowa jest tylko jedna!

Edyta Górniak napisała ukrytą wiadomość do Mateusza Zalewskiego! Ale mu dopiekła!

Edyta Górniak zapewniła dach nad głową obcej kobiecie! W mediach aż huczy!

Mateusz Zalewski usprawiedliwia się po oświadczeniu Edyty Górniak! Tak zachowuje się prawdziwy mężczyzna?


Edyta Górniak z koroną na koncercie Miłość jest wszystkim

Edyta Górniak z koroną na koncercie Miłość jest wszystkim

Edyta Górniak na koncercie świątecznym w Gdańsku

Edyta Górniak na koncercie świątecznym w Gdańsku

Edyta Górniak to prawdziwa królowa estrady. Potwierdziła to na scenie w Gdańsku

Edyta Górniak to prawdziwa królowa estrady. Potwierdziła to na scenie w Gdańsku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×