Mikołaj Roznerski zabrał syna do parku i podniósł ciśnienie, zrzucając koszulkę. Ale on jest HOT! Paparazzi mieli co fotografować

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski zabrał 11-letniego syna do parku, gdzie razem zagrali w badmintona. W pewnym momencie aktor zdecydował się zdjąć koszulkę i zrobiło się naprawdę gorąco. Co za ciało!

Mikołaj Roznerski szerszej publiczności dał się poznać w momencie, gdy dołączył do obsady serialu M jak Miłość. Tam od wielu lat wciela się w postać Marcina Chodakowskiego i sprawia, że fankom szybciej biją serca. Przystojniak od razu stał się popularny i zgromadził wokół siebie sporą liczbę sympatyków. Chętnie śledzą oni nie tylko jego karierę, ale też życie prywatne. W tym całkiem sporo się dzieje. Aktor ma za sobą kilka nieudanych związków, a sympatycy Mikołaja najbardziej żałują tego, że rozpadła się jego relacja z Adrianą Kalską.

Tych dwoje poznało się na planie telenoweli. Scenarzyści dobrali ich tam w parę, a uczucie przeniosło się do realnego życia. Chociaż na początku roku poinformowali, że nie są już razem, to nadal grają w serialu małżeństwo.

Mikołaj Roznerski bez koszulki gra w badmintona

Mikołaj, zanim związał się z Adrianą, miał na swoim koncie już kilka głośnych związków. Jeden z nich dał mu upragnionego syna. Kilkanaście lat temu spotykał się z Martą Juras. Para doczekała się dziecka i chociaż rozstali się dosyć szybko, to zgodnie dzielą opiekę nad chłopcem. Antoś ma już 11 lat i uwielbia spędzać czas ze swoim tatą. Mikołaj bardzo dba o ich więź i stara się pielęgnować to, co ich łączy.

W jednym z wywiadów aktor zdradził, że uwielbiają wspólne męskie wyprawy. Roznerski chce też przekazać 11-latkowi jak największą wiedzę, tak jak robił to jego ojciec.

Chcę przekazać synowi konkretną wiedzę o życiu. Pokazać, co jest ważne, dobre i istotne. Tak wychowywał mnie mój tata. Tata dał mi taką męską siłę, a ja teraz chcę to przekazać Antkowi, który zawsze może liczyć na wsparcie z mojej strony – opowiedział w rozmowie z Faktem.

Niedawno paparazzi przyłapali ojca i syna podczas wspólnej gry w badmintona w jednym z parków. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę gorąco i aktor postanowił zrzucić z siebie koszulkę. Tym samym pokazał niesamowicie umięśniony tors i ręce. Na opalonym ciele aktora można dostrzec każdy mięsień. Widać, że Mikołaj nieustannie pracuje nad swoją sylwetką, co daje spektakularne efekty.

Zdjęcia, które zobaczycie w naszej galerii, na pewno podniosą temperaturę jeszcze bardziej.


Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Mikołaj Roznerski w parku bez koszulki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×