Szukaj

Sexy stylizacja Michała Szpaka! Bardzo obcisłe spodnie podkreśliły jego wszystkie atuty!

Michał Szpak na żółto

Michał Szpak w żółtej stylizacji

Michał Szpak jest obecnie najpopularniejszym artystą młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Utalentowany, charyzmatyczny i, nie bójmy się tego powiedzieć, cokolwiek ekscentryczny – muzyk zaskarbił sobie miłość nastolatek, dojrzałych kobiet i części mężczyzn. Poza głosem, największą uwagę publiczności przykuwają jego stylizacje. Szpak lubi mocne kolory, wzory i ubrania podkreślające sylwetkę, nie inaczej było ostatnio.

Paparazzi przyłapali wokalistę po wizycie w Dzień Dobry TVN, w którym powoli robi się stałym bywalcem. Nie sposób było go zresztą nie zauważyć, a już na pewno nie w takiej stylizacji. Michał postawił bowiem na bardzo jesienny kolor i od stóp do głów ubrany był w kanarkowożółte ciuchy.

Luźna koszula w gałązki z różowymi kwiatami ładnie układała się na jego atletycznej sylwetce, a szeroki pasek z ogromną klamrą podkreślał wąską talię Szpaka. Hitem okazały się być jednak spodnie.

Przylegające do ciała niczym druga skóra, eksponowały szczupłe nogi wokalisty i pięknie komponowały się z czarnymi botkami na obcasie. Nie da się jednak nie zauważyć, że w strategicznych miejscach zdawały się być odrobinę… zbyt ciasne. Niemniej jednak Michałowi nie sposób odmówić niepowtarzalnego wrażenia, które robił w tej stylizacji.

Uzupełnił ją wyprostowanymi włosami i okularami o szkłach w kolorze swojego outfitu.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? Powinien trochę przystopować czy wręcz przeciwnie, iść dalej w tym kierunku?

Michał Szpak przyłapany na tajnym spotkaniu z synem Michaela Jacksona! Wręczył mu luksusowy prezent!

Maja Sablewska i Michał Szpak spotkali się po latach twarzą w twarz. Znamy kulisy rozmowy [WIDEO]

Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego. Za taką zapowiedź powinien się obrazić?


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×