Szukaj

Michał Szpak z dzieckiem i tajemniczą kobietą przyłapany na spacerku. Wyglądają jak zgodne małżeństwo

Michał Szpak paparazzi

Michał Szpak pokazał swoją dziewczynę i dzieci? Nic z tych rzeczy! Gwiazdor został tylko przyłapany przez paparazzi podczas spaceru z koleżanką. Choć sądząc po tym, jak zaczepiała go jej córka byłby świetnym ojcem!

Michał Szpak został przyłapany przez paparazzi na spacerze ze znajomą i jej dziećmi. Możemy jednak uspokoić zakochane fanki, nie jest to dziecko artysty, a jego koleżanki. Gwiazda estrady wpadła w sidła paparazzi podczas spaceru na warszawskim Placu Konstytucji. Nie mogło zabraknąć też psa! Michał był zainteresowany maluszkami i co jakiś czas machał do dzieci. Niestety sielanka nie trwała zbyt długo, bowiem gwiazdor dużą część spaceru spędził na rozmowie telefonicznej.

Michał Szpak to wielka gwiazda estrady. Jego stylizacje zawsze są imponujące i wydają się wyznaczać nowe trendy w modzie. Michał miał na sobie ciemne okulary, czarną, skórzaną kurtkę z suwakiem, biały t-shirt z grafiką, czarne spodnie dresowe z białymi pasami wzdłuż nogawki oraz widoczne z daleka złote buty z delikatnym, białym paskiem na podeszwie.

Córka koleżanki co chwilę zerkała na Michała zachwycając się jego długimi włosami i ze smakiem zajadała się rogalikiem. W końcu większość z nas dostawała od rodziców bułkę, aby spokojnie siedzieć w wózku w drodze do domu. Jej braciszek siedział w nosidełku na plecach mamy i mógł z wysokości podziwiać tłoczną stolicę oraz wspaniałą fryzurę Michała. Niestety najgorzej wyszedł na tym pies, który musiał iść tak jak zawsze, czyli po chodniku. Tym razem nikt nie chciał go nieść na rękach 🙂

Zobacz: Michał Szpak wreszcie zdradził sekret swojej szczupłej sylwetki! Tak wygląda jego dieta cud! Gwiazdy padną z zazdrości!

Zobacz: Michał Szpak przyłapał Barona z kolegą w krzakach na gorącym uczynku! Wszystko nagrał z ukrycia i wrzucił do sieci!

Zobacz: Michał Szpak zmienia się w Hulka! Pod swoją obcisłą koszulką skrywa lepszą muskulaturę niż Robert Lewandowski!


Michał Szpak z psem i tajemniczą kobietą na spacerze

Michał Szpak z psem i tajemniczą kobietą na spacerze

Michał Szpak paparazzi

Michał Szpak paparazzi

Michał Szpak z psem i tajemniczą kobietą na spacerze

Michał Szpak z psem i tajemniczą kobietą na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×