Szukaj

Michał Szpak przyłapany na tajnym spotkaniu! Miał ze sobą luksusowy prezent!

Michał Szpak stylizacja

Michał Szpak na obiedzie

Michał Szpak od czasu Eurowizji wyrósł na jedną z najgorętszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Gwiazdor niedawno wydał drugą płytę – Dreamer, która po kilku dniach sprzedaży trafiła na pierwsze miejsce najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Szpakiem, który może pochwalić się charyzmatyczną osobowością i intrygującą barwą głosu, zachwyca się wiele gwiazd, i to nie tylko w kraju, ale również za granicą – J.K. Rowling, Hozier, Alexandra Burke.

Dzisiejsze popołudnie Michał spędził w modnej restauracji na warszawskim Powiślu. Przed popularnym wśród gwiazd lokalem łatwo “nadziać się” na paparazzi, którzy zdążyli już przyłapać w nim np. Kubę Wojewódzkiego z Renatą Kaczoruk czy Edytę Górniak z polską milionerką. Kilka godzin temu spotkali tam właśnie Szpaka.

Michał, który uwielbia aktywny i zdrowy styl życia, do restauracji przyjechał na rowerze. Miał na sobie ciekawą marynarkę w kolorze butelkowej zieleni, którą zestawił ze sportowymi spodniami. Niezbędne akcesoria autor hitu Don’t Poison Your Heart spakował w plecak-worek, zaś w jego rękach można było dostrzec torebkę z prezentem – spersonalizowanymi perfumami, które można dostać w modnej warszawskiej perfumerii. Ciekawe, kto otrzymał od niego tę piękną niespodziankę?

Warto zaznaczyć, że skomponowanie zapachu pod okiem senseliera nie należy do najtańszych przyjemności, za jeden flakon trzeba zapłacić nawet ok. 500 złotych.

Lubicie styl Szpaka?

Maja Sablewska i Michał Szpak spotkali się po latach twarzą w twarz. Znamy kulisy rozmowy [WIDEO]

Maja Sablewska i Michał Szpak spotkali się po latach twarzą w twarz. Znamy kulisy rozmowy [WIDEO]

Michał Szpak u Kuby Wojewódzkiego. Za taką zapowiedź powinien się obrazić?

Michał Szpak stracił kontakt z rzeczywistością? Ubrał się do „The Voice” jak na imprezę Faszyn From Raszyn


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×