Michał Piróg wpadł na Idę Nowakowską. Miny mieli nietęgie. Kiedyś się przyjaźnili, a teraz? Gwiazdor skomentował ich relację

Ida Nowakowska spotkała się z Michałem Pirógiem

Ida Nowakowska spotkała się z Michałem Pirógiem

Michał Piróg i Ida Nowakowska znają się jeszcze z czasów, gdy razem pracowali w stacji TVN. Spotkali się na ulicy, a ich rozmowa nie wyglądała na miłą. Tancerz zdradził, jakie relacje ich obecnie łączą.

Ida Nowakowska telewizyjną karierę rozpoczynała od udziału w programie You Can Dance. Wtedy jeszcze format był nadawany przez telewizję TVN. Tam stawiała pierwsze kroki przed publicznością, a dzięki umiejętnościom i przebojowości udało jej się zajść naprawdę daleko. Od 2016 roku zasiadała w jury programu, dzięki któremu zyskała popularność. Obecnie jest jedną z największych gwiazd stacji TVP. Z nadawcą publicznym Ida jest związana od kilku lat i robi błyskawiczną karierę.

Najpierw pojawiła się jako prowadząca Bake Off Junior, a później trafiła do kolejnych formatów. Od dwóch lat jest gospodynią Pytania na śniadanie, a w ostatnim czasie mogliśmy oglądać ją w roli jurorki Dance Dance Dance, a teraz poprowadzi reaktywowany po latach You Can Dance – Nowa Generacja, który obejrzymy na antenie TVP.

Michał Piróg o znajomości z Idą Nowakowską

Ida jest dosłownie rozchwytywana, a nawet ciąża i narodziny synka nie zdołały zatrzymać jej w domu. Tuż po wyjściu ze śniadaniówki pojechała na porodówkę, a zaledwie kilka dni po powrocie ze szpitala stawiła się w pracy. Świeżo upieczona mama nie tylko spędza czas z maluchem i pracuje zawodowo, ale ma też chwilę na spotkania z przyjaciółmi. Paparazzi ostatnio zauważyli ją rozmawiającą na ulicy z Michałem Pirogiem. Z tancerzem poznała jeszcze gdy razem pracowali w stacji TVN, przy programie You Can Dance. Chociaż ich rozmowa wyglądała na pełną emocji, ponieważ Ida mocno gestykulowała. Michał zapewnił, że darzą się ogromną sympatią.

Między nami nie ma mowy o złych emocjach. Gdy Ida wymachuje rękami, to chodzi o to, że musieliśmy przerwać rozmowę, bo ona miała spotkanie w urzędzie i się stresowała, że nie zdąży  – skomentował Michał w rozmowie z Faktem.

Tancerz zdradził również, że pomimo tego, że dzieli ich naprawdę dużo, to świetnie się dogadują. Łączy ich przede wszystkim pasja do tańca, a Michał podziwia Idę za to, że od wielu lat jest wierna swoim poglądom.

My się z Idą lubimy. Zawsze doceniałem jej pasję do tańca i to, jak się rozwinęła. Rozumiem, że przez jej pracę w TVP ludzie doszukują się między nami konfliktu. Nie ma go. Doskonale znam poglądy Idy. Miała takie same już dawno temu, gdy pracowaliśmy w TVN, i tu się nic nie zmieniło. Za to ją nawet szanuję, bo ona w przeciwieństwie do innych nikogo nie udaje i jest stabilna w swoich opiniach. Nie widzę powodu, byśmy nagle nie rozmawiali, mimo że wiele nas dzieli światopoglądowo. Rozmowy z Idą są zawsze miłe, bo to fantastyczna i sympatyczna kobieta, która rozkwita jako matka i żona – wyznał Piróg.

Trzeba przyznać, że taka przyjaźń pomiędzy podziałami, to naprawdę rzadkość zwłaszcza jeżeli chodzi o show-biznes. Ida i Michał zdecydowanie mogą być przykładem dla innych gwiazd.


Ida Nowakowska spotkała się z Michałem Pirógiem
Ida Nowakowska spotkała się z Michałem Pirógiem
Ida Nowakowska spotkała się z Michałem Pirógiem

Ida Nowakowska spotkała się z Michałem Pirógiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×