Szukaj

Melania Trump przez dwa dni zachwycała swoją nową drogą kreacją! Jej nowa stylizacja powaliła na kolana świat mody

Melania Trump z mężem ostatnie dni spędzili na wizycie w Japonii u nowo wybranego cesarza Naruhito. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych jak zwykle pozytywnie zaskoczyła stylizacją. Nie każdą jej fankę byłoby jednak na nią stać.
Melania Trump

Melania Trump

Melania Trump od lat zachwyca już nie tylko sylwetką, ale i perfekcyjnie dobranymi stylizacjami. Pierwsza Dama jako była modelka nie może pozwolić sobie na wtopy, choć i takie czasem się jej zdarzają. Niemniej jednak sztab stylistów pracujących przy jej wizerunków, robi naprawdę dobrą robię, a ona sama dla milionów kobiet na świecie jest inspiracją. Nie zawsze jednak jej fanki będą mogły się nią wzorować. Dlaczego? Nie każdego przecież stać na drogie sukienki, garnitury, czy luksusowe dodatki. Do takich stylizacji należy ta najnowsza.

Ostatnie dni Melania spędziła z Donaldem Trumpem w Japonii. Para prezydencka poleciała tam na specjalne zaproszenie nowo wybranego cesarza tego kraju. Byli tym samym pierwszymi gości, który złożyli wizytę nowemu władcy. Na tę okazję żona miliardera zabrała ze sobą kilka kreacji, bowiem spędziła tam cztery dni. Wszystkie robiły wrażenie, jednak naszą uwagę zwrócił ta ostatnia. Nie wiadomo, czy pod spodem Melania miała sukienkę czy dwuczęściowy komplet, wiemy natomiast, że był w kolorze białym i zakryty biało-pomarańczowym płaszczem, w którym First Lady paradowała przez całe dwa dni, co jak na nią jest nie lada wyczynem. Cena tego modelu to około tysiąca funtów, co przekłada się na prawie pięć tysięcy złotych.

Przejrzyjcie galerię. Czy płaszcz Melanii jest warty swojej ceny?

Zobacz: Zarzucili Cleo, że dwa razy ubrała się w to samo. Jej riposta miażdży! Ręce same składają się do braw!

Zobacz: Melania Trump w najgorszej stylizacji w historii! Szpilki piękne, ale co z tą sukienką?

Zobacz: Donald Trump potraktował Melanię jak największego wroga! Goście byli świadkami przykrej awantury podczas wspólnej kolacji


Melania Trump podczas wizyty w Japonii

Melania Trump podczas wizyty w Japonii

Melania Trump podczas wizyty w Japonii

Melania Trump podczas wizyty w Japonii

Donald i Melania Trump z wizyt? w Japonii

Donald i Melania Trump z wizyt? w Japonii

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×