Szukaj

Meghan Markle w prześwitującej kreacji na ślubie przyjaciół! Tak seksownie jeszcze nie wyglądała!

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry zaszczycili swoją obecnością ślub przyjaciół. Księżna zaszalała z kreacją. Czy wypada, żeby odsłaniała aż tyle ciała? Zobaczcie.

Meghan Markle niedawno została projektantką mody. Nie bez przyczyny. Wszyscy zgadzają się, że ma dobry gust i niepowtarzalny, własny styl. Ostatnio zachwyciła kreacją, kiedy pojawiła się z Harrym,  na ślubie przyjaciół. Ale czy nie pokazała zbyt dużo?

Zobacz: Ekstremalnie elegancka Meghan Markle promuje swoją kolekcję ubrań. Klasa sama w sobie

Meghan Markle na ślubie przyjaciół – jak wyglądała?

Książę i księżna Sussex zostali sfotografowani wraz z innymi gośćmi przybywającymi na ślub projektantki Mishy Nanoo i jej narzeczonego Michaela Hessa do Villa Aurelia we Włoszech. Oboje ubrani wieczorowo, zgodnie z prośbą pary młodej – wszystkie kobiety zostały poproszone o noszenie długich sukien, podczas gdy mężczyźni o smokingi.

Meghan miała na sobie czarną sukienkę od Valentino, podczas gdy Harry był w garniturze. Jej kreacja wyglądała pięknie, z przezroczystymi bufiastymi rękawami, cała przystrojona sznureczkami ozdobionymi kryształkami. Odsłania nieco ciała, czy to przystoi księżnej Sussex? Włosy upięła w swobodny kok. Zrobiła bardzo delikatny makijaż. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo.

Meghan miała na sobie podobną prześwitującą czarną sukienkę tego lata, kiedy uczestniczyła w premierze Króla Lwa i poznała Beyoncé.
W naszej galerii kreacje księżnej z jej ostatnich publicznych wystąpień.

View this post on Instagram

#New The Duke and Duchess of Sussex attended the wedding of Misha Nonoo and Michael Hess at Villa Aurelia, Rome (20th September)✨???????? . The Duchess in Valentino???? . Among the guests: Princess Beatrice, Princess Eugenie, Ivanka Trump and her husband, Orlando Bloom and Katy Perry. . Last pic: Misha and Michael at Harry and Meghan’s wedding last year. #britishroyalfamily #britishroyals #princharry #dukeofsussex #meghanmarkle #duchessofsussex #harryandmeghan #princessbeatrice #princesseugenie #mishanonoo #wedding #italianwedding #rome #roma #love #royalcouple #royalfamily #instaroyals #royalnews

A post shared by Royal Addicted (@royal.addicted) on

Kim jest Misha Nanoo dla Meghan Markle?

Nonoo jest bliską przyjaciółką Meghan. Obie właśnie wydały wspólnie kolekcję Smart Set, która korzysta z patronatu Meghan,  i jej fundacji Smart Works. Księżna opowiedziała o tym, jak Nonoo stała się częścią tej kolekcji – wraz z brytyjskimi projektantami Jigsaw, Johnem Lewisem i Mark&Spencer.
Podczas swojego przemówienia na premierze linii w zeszłym tygodniu powiedziała:

Pierwszą projektantką, o której od razu pomyślałem, była moja bardzo dobra przyjaciółka, Misha Nonoo, która spędzała dużo czasu na rozwoju swojej marki, pomagając wzmocnić pozycję kobiet – powiedziała Meghan – Mamy kluczowe elementy i możemy łączyć ubrania, łączyć i naprawdę maksymalizować to, co mamy.

Nonoo niedawno rozmawiała o ich przyjaźni z New York Timesem:

Jest najbardziej hojną, najbardziej autentyczną osobą – powiedziała Nonoo, nazywając księżną Sussexa siostrą w tym sensie, że jest jej przyjaciółką i zrobią dla siebie wszystko.

Zobacz: Szok! Pierwsza para odpadła z „Tańca z gwiazdami”. A miała być w finale!


Meghan Markle na ślubie przyjaciół

Meghan Markle na ślubie przyjaciół

Meghan Markle na ślubie przyjaciół

Meghan Markle na ślubie przyjaciół

Meghan Markle ślub

Meghan Markle ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×