Szukaj

Księżna z tatuażem. Meghan Markle w Maroku ozdobiła swoje ciało w bardzo widocznym miejscu!

Meghan Markle tatuaż w Maroko

Tatuaż Meghan Markle

Meghan Markle odbywa wizytę w Maroku. W niedzielę księżna uczestniczyła w rytuale zdobienia skóry henną. Na jej dłoni pojawił się ogromny tatuaż, który ma odgonić złe duchy w trakcie porodu.

Meghan Markle jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży. Chociaż jej brzuszek jest coraz większy, to księżna nie zamierza zwalniać tempa. Niedawno wróciła z Nowego Jorku do Londynu, skąd udała się do Maroka. Podczas oficjalnej wizyty w arabskim kraju towarzyszy jej książę Harry.

W ramach służbowych spotkań księżna wzięła udział w rytuale zdobienia skóry henną. Na dłoni Meghan pojawił się tymczasowy tatuaż, co według wierzeń ma przynieść szczęście przyszłej matce i pomóc w momencie rozwiązania. Warto zaznaczyć, że ceremonia ta w żadnym stopniu nie zagrażała życiu dziecka.

Wiele krajów, w tym Maroko i Indie, w tradycji ma wpisane stosowanie henny w trzecim trymestrze ciąży. Uważa się, że chroni to matkę i dziecko przed złymi lub złośliwymi duchami, które mogą pojawiać się podczas porodu.

Księżna Meghan i książę Harry w Maroko spędzą trzy dni. Po ceremonii tatuowania ciała henną para będzie uczestniczyć we wieczornym przyjęciu w stolicy kraju – Rabacie. Tam spotkają wpływowe kobiety, młodych potentatów i niepełnosprawnych sportowców. W trakcie wizyty mają już zaplanowane spotkania m.in. w szkole kulinarnej dla ubogich dzieci.

Meghan to nie pierwsza członkini rodziny królewskiej, która uczestniczy w takiej ceremonii. W podobnej udział wzięła księżna Kate, która zdobyła się na uroczy tatuaż, gdy w zeszłym roku odwiedzała ośrodek muzyki i sztuki w Sunderland.

To nie było rozsądne. Meghan Markle pokazała duży ciążowy brzuch, a fani biją na alarm! Poszło o jej mega szpile!

Meghan Markle koncertowo zagrała na nosie królowej Elżbiecie II! Zorganizowała luksusowe baby shower!

Meghan Markle już nie trzyma się za brzuszek. Eksperci przeanalizowali jej zachowanie i dokonali sensacyjnego odkrycia


Kobiety z dużą ilością tatuaży: TAK czy NIE?

×