Szukaj

Księżna z tatuażem. Meghan Markle w Maroku ozdobiła swoje ciało w bardzo widocznym miejscu!

Meghan Markle tatuaż w Maroko

Meghan Markle tatuaż w Maroko

Tatuaż Meghan Markle

Meghan Markle odbywa wizytę w Maroku. W niedzielę księżna uczestniczyła w rytuale zdobienia skóry henną. Na jej dłoni pojawił się ogromny tatuaż, który ma odgonić złe duchy w trakcie porodu.

Meghan Markle jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży. Chociaż jej brzuszek jest coraz większy, to księżna nie zamierza zwalniać tempa. Niedawno wróciła z Nowego Jorku do Londynu, skąd udała się do Maroka. Podczas oficjalnej wizyty w arabskim kraju towarzyszy jej książę Harry.

W ramach służbowych spotkań księżna wzięła udział w rytuale zdobienia skóry henną. Na dłoni Meghan pojawił się tymczasowy tatuaż, co według wierzeń ma przynieść szczęście przyszłej matce i pomóc w momencie rozwiązania. Warto zaznaczyć, że ceremonia ta w żadnym stopniu nie zagrażała życiu dziecka.

Wiele krajów, w tym Maroko i Indie, w tradycji ma wpisane stosowanie henny w trzecim trymestrze ciąży. Uważa się, że chroni to matkę i dziecko przed złymi lub złośliwymi duchami, które mogą pojawiać się podczas porodu.

Księżna Meghan i książę Harry w Maroko spędzą trzy dni. Po ceremonii tatuowania ciała henną para będzie uczestniczyć we wieczornym przyjęciu w stolicy kraju – Rabacie. Tam spotkają wpływowe kobiety, młodych potentatów i niepełnosprawnych sportowców. W trakcie wizyty mają już zaplanowane spotkania m.in. w szkole kulinarnej dla ubogich dzieci.

Meghan to nie pierwsza członkini rodziny królewskiej, która uczestniczy w takiej ceremonii. W podobnej udział wzięła księżna Kate, która zdobyła się na uroczy tatuaż, gdy w zeszłym roku odwiedzała ośrodek muzyki i sztuki w Sunderland.

To nie było rozsądne. Meghan Markle pokazała duży ciążowy brzuch, a fani biją na alarm! Poszło o jej mega szpile!

Meghan Markle koncertowo zagrała na nosie królowej Elżbiecie II! Zorganizowała luksusowe baby shower!

Meghan Markle już nie trzyma się za brzuszek. Eksperci przeanalizowali jej zachowanie i dokonali sensacyjnego odkrycia


Ksi???ta Sussex z wizyt? w Maroku

The Duke and Duchess of Sussex arrive to invest Michael McHugo, the founder of 'Education for All', with an MBE during their visit to the original 'Education For All' boarding house in Asni Town, Atlas Mountains on the second day of their tour of Morocco.

Ksi???ta Sussex z wizyt? w Maroku

Mandatory Credit: Photo by Tim Rooke/REX/Shutterstock (10118239f) Meghan Duchess of Sussex wearing Henna in the town of Asni Prince Harry and Meghan Duchess of Sussex visit to Morocco - 24 Feb 2019 TRH will meet girls living at the boarding house and the housemother and tour the facilities. A Henna ceremony will be performed on The Duchess.

Ksi???ta Sussex z wizyt? w Maroku

Mandatory Credit: Photo by Tim Rooke/REX/Shutterstock (10118239x) Prince Harry and Meghan Duchess of Sussex during a Henna ceremony on a visit to boarding house in the town of Asni. The Moroccan NGO 'Education For All' builds boarding houses for girls aged 12 to 18 to ensure that girls from rural communities in the High Atlas Mountains are able to access secondary education Prince Harry and Meghan Duchess of Sussex visit to Morocco - 24 Feb 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×