Szukaj

Meghan Markle powaliła świat mody na kolana! Pokazała ciążowe krągłości, ale to jej szpilki zrobiły furorę w mediach

Meghan Markle stylizacja

Meghan Markle w zjawiskowych szpilkach

Meghan Markle na spotkaniu z organizacją charytatywną. Księżna Sussexu podkreśliła swoje ciążowe krągłości obcisłą sukienką. Uwagę ekspertów od mody przykuły jednak jej modne szpilki w panterkę marki Giovanni Rossi.

Ciąża Meghan Markle to w ostatnich miesiącach ulubiony temat brytyjskiej prasy kolorowej. Doniesienia z wysp z wypiekami na twarzy śledzi cały świat, a sama księżna Sussexu – w przeciwieństwie do księżnej Kate – nie ukrywa swoich pięknych ciążowych krągłości. Wręcz przeciwnie – eksponuje je na każdym kroku.

Nie inaczej było podczas spotkania Meghan z przedstawicielami organizacji charytatywnej Smart Works, którzy pomagają osobom bezrobotnym nie tylko w znalezieniu wymarzonej pracy, ale też w budowaniu swojej samooceny.

Obecność Markle w siedzibie stowarzyszenia z pewnością była sporym wydarzeniem, szczególnie, że jeszcze dwa lata temu sama chodziła na castingi, podczas których zabiegała o angaż w amerykańskich produkcjach. Księżna zatem doskonale wie, jak wyglądają realia życia codziennego, które pozostali członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej znają jedynie z opowieści swoich poddanych.

Meghan podczas swojej wizyty w siedzibie brytyjskiej organizacji charytatywnej miała na sobie czarną sukienkę Hatch (cena: 900 zł), na którą zarzuciła beżowy płaszcz Oscar de la Renta (cena: ok. 12 500 zł). Niezbędne akcesoria księżna spakowała w uroczą torebkę Victoria Beckham (cena: 8 tys. zł).

Styliści magazynu Hello! skupili swoją uwagę na zjawiskowych szpilkach Giovanni Rossi ze zwierzęcym printem (2 600 zł):

Nadały charakteru jej stylizacji. Świetny wybór, są piękne – piszą w swojej recenzji zatytułowanej: “Myślicie, że Meghan wygląda skromnie? Zmienicie zdanie, gdy zobaczycie te buty”.

Rzeczywiście jej buty to prawdziwy hit. Zobaczcie sami.

Brat zaprosił Meghan na ślub, a ona na to… Odpowiedziała mu w zadziwiającym stylu! W mediach burza

Tabloid dotarł do nowego luksusowego domku księcia Harry’ego i Meghan Markle! Widoki nie z tej ziemi!

Brytyjczycy w szoku. To nagranie zmienia spojrzenie na księcia Williama. Jak mógł tak potraktować ciężarną Meghan? [WIDEO]


Co sądzisz o tej stylizacji Meghan Markle?

×