Szukaj

Meghan Markle w Maroku wystylizowała się tak, że nie przypominała siebie! Księżna zaskoczyła strojem

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroku

Meghan Markle i książę Harry spędzili kolejny dzień w Maroku. Jak się zaprezentowali podczas wizyty w Rabacie? Zobacz stylizacje księżnej i księcia.  

Pomimo zaawansowanej ciąży Meghan Markle nie zamierza jeszcze skupiać się na odpoczynku. Wręcz przeciwnie – księżna jest niezwykle aktywna. Po baby shower w Nowym Jorku przyszedł czas na służbową wizytę w Maroku, podczas której towarzyszył jej książę Harry.

Jednym z punktów wycieczki był posiłek dla całej rodziny od czołowego szefa kuchni – Moha Fedala, który jest gospodarzem północnoafrykańskiej wersji Masterchefa. Kucharz przyznał, że ma nadzieję, że dla pary będzie gotować podczas ich kolejnej wizyty. Księżna złożyła mu nie lada obietnicę:

Następnym razem ugotujesz dla naszej całej rodziny – zaznaczała Meghan sugerując, że planuje kolejną wizytę w arabskim kraju, ale już po porodzie.

Małżonkowie tego dnia odwiedzili także stajnię, w której spotkali niepełnosprawnych młodych ludzi pielęgnujących konie w Royal Equestrian Club. Dzięki temu mogli sporo dowiedzieć się na temat spędzania czasu z czworonogami jako swego rodzaju formę terapii.

Z tej okazji zakochani zdecydowali się na nieco luźniejsze stylizacje. Księżna zrezygnowała z rozpuszczonych włosów, decydując się na kitkę. Ubrała się w czarne spodnie, do których dobrała podkreślający brzuszek sweterek w paski. Na ramiona zarzuciła ciemnozieloną kurtkę. Pojawiły się nawet głosy, że Markle uwielbiająca luksusowe kreacje nie przypominała siebie w nieco skromniejszych ubiorze.

Stylizację uzupełniła bardzo wysokimi butami. Wydaje się, że Meghan ledwo w nich szła. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie męża, który pomagał jej zachować równowagę.

Książę też pokazał się w sportowych ciuchach. Ubrał się w granatowe spodnie, do których dopasował błękitną koszulę. Kropką nad „i” stylizacji była gruba puchowa kurtka, a także skórzane brązowe buty.

Oscary 2019: Meghan Markle bohaterką mocnego przemówienia Sereny Williams. Dziś jej słowa cytują wszyscy!

Ciężarna Meghan Markle w spektakularnej kreacji na uroczystej kolacji w Maroku. Wybrała suknię godną oscarowej gali!

Księżna z tatuażem. Meghan Markle w Maroku ozdobiła swoje ciało w bardzo widocznym miejscu!


Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×