Książę Harry porwał ciężarną Meghan Markle na szaloną nocną randkę! Wszystko utrwalili czujni paparazzi!

Meghan Markle i książę Harry zdjęcia w nocy

Książę Harry i Meghan Markle przyłapani na randce

Życie Meghan Markle i księcia Harry’ego nie jest łatwe. Małżonkowie większość swojego czasu spędzają na oficjalnych spotkaniach, podczas których godnie reprezentują rodzinę królewską. Niestety brytyjski książę, jak również jego piękna ciężarna żona, nie mogą sobie oficjalnie pozwolić na czułe gesty oraz chwile zapomnienia. Nie ma więc mowy o pocałunkach i przytulankach, na które nie pozwala królewski protokół. Nie jest to łatwe, tym bardziej, że Meghan spodziewa się dziecka i z całą pewnością w tym szczególnym dla niej okresie potrzebuje czułości i troski ze strony małżonka.

Na szczęście książę Harry wie jak zadowolić swoją piękna żonę. Młody książę słynie bowiem z kreatywności i spontanicznego zachowania. Upust swoim emocjom dał zatem pod osłoną nocy, kiedy to przeważnie wszyscy paparazzi śpią. Książę Harry porwał zatem swoją księżniczkę na nocną romantyczną randkę.

Para o zmroku, tuż po świątecznej kolacji wystawionej przez fundację Henry’ego van Staubenzee, przedarła się ukradkiem do swojej limuzyny, którą udali się na romantyczna eskapadę w Londynie. Niestety Harry nie docenił brytyjskich paparazzi, którzy nawet w nocy czuwali pod pałacem. Zatem cały tajemniczy plan runął, bowiem w mediach są już piękne zdjęcia z nocnej wycieczki pary książęcej, na których możemy podziwiać sporych rozmiarów ciążowy brzuch Markle, który do niedawna księżna Sussexu sprytnie maskowała pod odpowiednimi kreacjami.

Nikt jednak nie wie, dokąd książę Harry zabrał swoją Meghan na randkę.

Księżna Kate już dyktuje świąteczne trendy! Jej stylizacja z imprezy bożonarodzeniowej to absolutny hit!

Meghan Markle i jej nowa fryzura. To tak straszne, że aż ciężko uwierzyć

Zaglądamy do środka nowej willi Meghan i Harry’ego! Pokój matki księżnej jest jak z Matrixa!


Książę Harry i Meghan Markle wymknęli się na randkę pod osłoną nocy

Książę Harry i Meghan Markle wymknęli się na randkę pod osłoną nocy

Meghan Markle i książę Harry na randce

Meghan Markle i książę Harry na randce

Meghan Markle z wielkim ciążowym brzuchem

Meghan Markle z wielkim ciążowym brzuchem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×