Szukaj

Wszystkie WAGs mogą zazdrościć Meghan Markle kreacji w jakiej przyszła na mecz! Drużyny oddały niespodziewany hołd dla Archiego!

Stylowa Meghan Markle i książę Harry uczestniczyli w meczu baseballowym Boston Red Sox i New York Yankees. Książęta Sussexu za kulisami spotkali się z zawodnikami obu drużyn, od których otrzymali przeurocze prezenty dla Archiego Harrisona.
Meghan Markle na meczu baseballowym

Meghan Markle po porodzie wróciła nie tylko do smukłej sylwetki, ale też do swoich obowiązków zawodowych. W sobotę księżna Sussexu w towarzystwie swojego przystojnego męża uczestniczyła w meczu baseballu na Stadionie Olimpijskim w Londynie, w którym zmierzyły się ekipy Boston Red Sox i New York Yankees.

Na drugie po porodzie oficjalne wyjście, Meghan wybrała letnią kreację, która odsłoniła jej zgrabne nogi. Tym razem była gwiazda szklanego ekranu zdecydowała się na czarną mini od Stelli McCartney oraz wygodne baleriny marki Aquazzura. O tym, że Amerykanka schudła po ciąży świadczy nie tylko obcisły fason kreacji, ale też pasek podkreślający jej szczupłą talię.

Książęta Sussexu pojawili się nie tylko na trybunach, z których zagrzewali do walki zawodników, ale też spotkali się z obiema drużynami za kulisami. Meghan i Harry odwiedzili sportowców w szatni, w której czekały na nich urocze niespodzianki dla ich prawie dwumiesięcznego syna Archiego Harrisona.

“Sussexowie” od zespołu Boston Red Sox dostali urocze czerwone body oraz miniaturowy kij baseballowy w kolorach klubu. Z kolei zawodnicy New York Yankees przekazali dla słodkiego hrabi klubową koszulkę z jego imieniem oraz numerem “19”, nawiązującym do roku urodzenia chłopca.

Zobacz: Książę Harry świntuszył z Jennifer Aniston! Pikantne SMS-y wyciekły do sieci! Co na to Meghan Markle?

Zobacz: Meghan Markle oficjalnie odcięła się od księżnej Kate! Wielki podział w rodzinie królewskiej!

Zobacz: Książę Harry zdradził Meghan Markle z amerykańską seksbombą! Pikantne sekrety wyszły na jaw!


Co sądzisz o tej stylizacji Meghan Markle?

×