Później członkowie monarchii pojawili się na słynnym balkonie Pałacu Buckingham. W tle można było dostrzec też Meghan i Harry'ego, którzy nie uczestniczyli w oficjalnej części tego wydarzenia.
O pierwszym od dwóch lat rodzinnym pobycie Meghan i Harry'ego w Londynie w otoczeniu rodu Windsorów rozpisują się media niemal na całym świecie. Dzisiaj pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia. Małżonkowie towarzyszą pozostałym członkom rodziny królewskiej.
Meghan Markle i książę Harry w Katedrze św. Pawła
Meghan i Harry już jakiś czas temu potwierdzili, że będą uczestniczyć w platynowym jubileuszu królowej Elżbiety II. Ich przyjazd z dziećmi do Londynu to szansa na zjednoczenie się zwaśnionej rodziny. Chociaż zrezygnowali oni ze swoich funkcji i wyjechali do USA, to chcą wspierać leciwą monarchinię w tym ważnym dniu.
W samo południe w piątek członkowie rodu Windsorów zaczęli gromadzić się w Katedrze św. Pawła na uroczystej mszy świętej celebrującej 70-lecie panowania królowej Elżbiety II. Nie zabrakło tam również Meghan i Harry'ego, a na ich pierwsze oficjalne wyjście podczas podróży do Londynu czekał cały świat.
Meghan postawiła na znakomitą wręcz stylizację. Wybrała biały kolor i monochromatyczny look. Miała sobie rozszerzany ku dołowi klasyczny płaszcz z paskiem podkreślającym talię, wysokie szpilki i kapelusz z szerokim rondem. Włosy spięła w niski kok, a w jej uszach znalazły się diamenty, które błyszczały z daleka. Jej mąż wybrał elegancki frak. Przez cały czas małżonkowie trzymali się za ręce.
Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.