Szukaj

Matka przyćmiła Meghan Markle na imprezie! Doria Ragland to gotowy materiał na arystokratkę

Meghan Markle, matka

Meghan Markle z matką promują książkę kucharską

Kiedy Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej mało kto spodziewał się, że już w pierwszych miesiącach małżeństwa z księciem Harrym zdobędzie popularność i sympatię porównywalną z księżną Kate. Okazuje się jednak, że księżna Sussexu medialne zainteresowanie potrafi wykorzystać także do szczytnych celów. Takim z pewnością jest promocja książki kucharskiej, w której znajdują się przepisy kobiet dotkniętych pożarem w Grenfell Tower.

Nie da się ukryć, że pasją Meghan Markle jest gotowanie. Do niedawna o jej talencie mogli przekonać się jedynie członkowie rodziny królewskiej. Teraz swoje umiejętności promuje na szerszą skalę.

Księżna Sussexu wspiera nową charytatywną książkę kucharską, która celebruje siłę gotowania jako łączącą ludzi. Nic więc dziwnego, że próbkę swoich kulinarnych możliwości pokazała w czwartek, kiedy pojawiła się na promocji książki. I jak zawsze wyglądała bardzo stylowo.

Meghan tego dnia ubrała czarną zwiewną sukienkę zakończoną golfem, do której dopasowała niebieski płaszcz. Całość dopełniły czarne obcasy. Księżna postawiła także na rozpuszczone, lekko pokręcone włosy.

Markle, w towarzystwie męża i stylowej matki Dorii Ragland, spotkała się z autorkami przepisów zamieszczonych w książce kucharskiej i udowodniła, że gotowanie łączy ludzi bez względu na doświadczenie życiowe, pochodzenie czy kolor skóry.

Księżna nie tylko kosztowała smakołyki i pozowała do zdjęć, ale także pomagała przygotowywać lunch. Zaproszeni goście mogli więc zjeść wyjątkowe danie upichcone przez żonę Harry’ego.

Co za widok! Meghan Markle w pasiastym fartuszku uwija się przy kuchni! Kto zagonił ją do pracy? [WIDEO]

Książę Harry rozwiał wątpliwości w sprawie ciąży Meghan Markle! Brytyjskie media wręcz niedowierzają!

W rodzinie królewskiej zapanowało ślubne szaleństwo! Buckingham Palace właśnie ogłosił kolejne zaręczyny!


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×