Szukaj

Niepublikowane zdjęcia paparazzi sprzed ślubu Meghan i Harry’ego trafiły do sieci z okazji ich rocznicy

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan Markle i książę Harry może nie mają wielkich planów na drugą rocznicę ślubu, która odbędzie się 19 maja, ale w sieci pojawiają się już wspominki i pierwsze życzenia. Ich ślub przecież już przeszedł do historii.

Meghan Markle i Książę Harry 19 maja będą obchodzić rocznicę ślubu. Minęły już dwa lata, odkąd świat patrzył, jak ślubują sobie miłość w kaplicy w Windsorze. Wiele się zmieniło dla słynnej na całym świecie pary w ciągu tego czasu.

Nie wiadomo, jak zamierzają świętować swój dzień, ale w sieci już pojawiają się pierwsze życzenia i publikacje. Pojawiły się także zdjęcia, które paparazzi zrobili parze w trakcie przygotowań do ślubu.

Meghan i Harry na niepublikowanych dotąd zdjęciach paparazzi

Meghan Markle dwa lata temu dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Po wielu tygodniach przygotowań, 19 maja 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu w katerze w Windsorze, gdzie na oczach milionów widzów na całym świecie, powiedziała sakramentalne tak księciu Harry’emu.

Od tego momentu w życiu pary wiele się wydarzyło. W ciągu ostatnich dwóch lat para regularnie pojawiała się podczas publicznych uroczystości, a także sporo podróżowała – odwiedzili Australię, Nową Zelandię, Maroko, Irlandię i Afrykę Południową, dodatkowo prywatnie Meghan zaliczyła wizytę w Stanach Zjednoczonych, gdzie świętowała swoje baby shower. Rok temu urodził się także ich pierwszy syn – Archie Harrison.

W styczniu zafundowali całemu światu niezłą bombę, rezygnując z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Po negocjacjach z królową Elżbietą II, od 31 marca 2020 roku, Meghan i Harry żyją na własną rękę. Przeprowadzili się do Kanady, a następnie do USA, gdzie w Los Angeles budują swoje życie na nowo. To tam będą świętować drugą rocznicę ślubu.

Na profilu thecambridgessussex pojawiły się z okazji ich rocznicy dotąd niepublikowane zdjęcia paparazzi, które zostały zrobione podczas przygotowań do ślubu, dokładnie 2 lata temu. Widać na nich zatopionych w rozmowie Harry’ego i Meghan, którzy przemieszczają się samochodem, żeby dopilnować swoich spraw. Aż trudno uwierzyć, że to już dwa lata, bo oboje wyglądają, jakby czas się dla nich zatrzymał.


Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Książę Harry i Meghan Markle - ślub

Książę Harry i Meghan Markle - sesja ślubna

Książę Harry i Meghan Markle - sesja ślubna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×