Gwiazdy na meczu Polska-Austria: Anna Lewandowska, MaRina, Michał Piróg, Dominika Grosicka

Mecz Polska Austria gwiazdy

Mecz Polska Austria gwiazdy

W poniedziałek odbył się mecz polskiej reprezentacji z Austrią, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Na trybunach pojawiły się gwiazdy, aby wesprzeć biało-czerwonych w zmaganiach. Zobaczcie.

W poniedziałek wieczorem nasza reprezentacja w piłce nożnej walczyła o kolejne punkty w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2010. Tym razem zmierzyli się z Austrią. Na trybunach pojawiły się znane osobistości, żeby wesprzeć NASZYCH. Selekcjoner Jerzy Brzęczek był pod sporą presją. Zawody były bardzo emocjonujące.

Zobacz: Wielki Mecz 2019: Roksana Węgiel rozgrzała trybuny do czerwoności! Co za show!

Mecz Polska-Austria: skład reprezenacji

W składzie na mecz z Austrią nie zabrakło największych gwiazd polskiej drużyny: Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka czy Łukasza Fabiańskiego. Wojciech Szczęsny rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, podobnie jak Krzysztof Piątek i Jakub Błaszczykowski.

W porównaniu z nieudanym meczem ze Słowenią, Jerzy Brzęczek dokonał trzech zmian w jedenastce i nieco zmodyfikował ustawienie drużyny.

Za Michała Pazdana zagra Kamil Glik, który w Lublanie nie mógł wystąpić z powodu urazu mięśniowego. To jedyna zmiana w bloku obronnym, który po piątkowym spotkaniu był mocno krytykowany. Selekcjoner odtworzył defensywę, która dobrze spisała się w pierwszym meczu z Austrią oraz w spotkaniach z Macedonią Północną i Izraelem.

Mecz Polska-Austria: gwiazdy na trybunach

Z trybun polską reprezentacje wspierały licznie zgromadzone gwiazdy. W lożach VIP widzieliśmy takie gwiazdy jak: Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Zosia Ślotała, Kamil Haidar, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek, Agata Załęcka. Pojawili się również prezes TVP Jacek Kurski i były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Wielki Mecz 2019: Małgorzata Rozenek z synami. Ubrała ich prawie tak samo, jak siebie!


Marina Łuczenko – mecz Polska-Austria

Marina Łuczenko – mecz Polska-Austria

Marina Łuczenko – mecz Polska-Austria

Marina Łuczenko – mecz Polska-Austria

Anna Lewandowska na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska na meczu Polska-Austria

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×