Marta Manowska w bikini bez grama retuszu smaży się na plaży. Paparazzi zrobili jej odważne zdjęcia

Marta Manowska w bikini (fot. NewsPix)

Marta Manowska w bikini (fot. NewsPix)

Marta Manowska przeznaczyła lipiec na błogi odpoczynek. Gwiazda wybrała się nad polskie morze, nad którym w tym roku wypoczywa wiele polskich gwiazd. Paparazzi zrobili jej kilka gorących zdjęć. Zobacz prowadzącą Rolnik szuka żony w skąpym bikini.

Marta Manowska to jedna z najpopularniejszych twarzy TVP. Dziennikarka kilka lat temu zyskała ogromną sympatię widzów, pojawiając się jako gospodyni programu Rolnik Szuka żony. Od samego początku polubili ją nie tylko uczestnicy, którzy chętnie zwierzali jej się z miłosnych sekretów, ale także widzowie. Obecnie prowadząca randkowe show nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Cały czas pojawia się w kolejnych formatach, które lansuje jej stacja matka.

Po wielkim sukcesie Rolnika do ramówki dołączył także program Sanatorium miłości. Randkowe show dla seniorów zyskało sporo sympatyków, a na antenie ponownie w roli prowadzącej mogliśmy zobaczyć Martę. Gwiazda nawet po zakończeniu formatu utrzymuje kontakt z uczestnikami, a ci chętnie zapraszają ją na swoje wesela. Dziennikarka była także jedną z prowadzących The Voice Senior, gdzie osoby w słusznym wieku walczyły o muzyczną karierę.

Marta Manowska w bikini na plaży

Marta Manowska ma za sobą bardzo intensywny czas pracy. Lipiec to miesiąc, gdy podobnie jak pozostali koledzy z branży, może nieco odetchnąć. W sierpniu bowiem ruszą zdjęcia do jesiennej ramówki. Czas wolny od pracy postanowiła spędzić nad polskim morzem.

Marta wybrała się na Półwysep Helski, by tam z dala od zgiełku stolicy skorzystać z pięknej aury i złapać trochę słońca, ale pobyć też sama ze sobą. Podążyli za nią paparazzi, którym udało się zrobić jej kilka zdjęć podczas wylegiwania na piasku.

Gwiazda miała na sobie skąpy czarno-biały kostium kąpielowy z kolorowymi cekinami. Trzeba przyznać, że wyglądała świetnie. Leżała na ręczniku i łapała każdy promień słońca, w międzyczasie oddając się lekturze. Nie zapomniała jednak o ochronnym olejku i dokładnie nałożyła go na całe ciało, a oczy schowała pod ciemnymi okularami.

Zdjęcia Marty z plaży zobaczycie w naszej galerii. Prawda, że świetnie wygląda w bikini?


Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Marta Manowska na plaży

Komentarze

  • Gość pisze:

    Brawo piękno trzeba pokazywać a komu sie nie podoba nie patrz

  • GośćNiezawistna pisze:

    Piękna kobieta ma prawo do korzystania zkąpieli słonecznej. Paparazzi niech sami sobie zajżą w gatki może coś ciekawego znajdą .My wszyscy ludzie bez względu na wygląd i kolor skóry mamy prawo robić i cieszyć się urokami lata i nie tylko .

  • Gość pisze:

    Taki lajf ładnemu we wszystkim ładnie ludźie to jednak deb..le ekipa zielonej wyspa a te same darmozjady były 5lat temu 15lat temu 1000lat temu tylko co rok hajsu brakuje stary numer jak świat cw..ke i bek..rty giry na pokład bo smr..d został i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×