Szukaj

Marta Kaczyńska z mężem i synem na Wawelu. Wspólnie uczcili 70. urodziny zmarłego Lecha Kaczyńskiego

Marta Kaczyńska z mężem Piotrem i synem Stanisławem odwiedzili grób Lecha Kaczyńskiego. Cała trójka uczciła 70. urodziny tragicznie zmarłego prezydenta Polski.
Marta Kaczyńska na grobie ojca

18 czerwca Lech Kaczyński świętowałby swoje 70. urodziny. Prezydent Polski 10 kwietnia 2010 roku zmarł śmiercią tragiczną podczas katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem w Rosji. Trumna z ciałem zmarłego polityka spoczęła w krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów bazyliki archikatedralnej św. Stanisława i św. Wacława na Wawelu w Krakowie. Miejsce codziennie odwiedzają tysiące turystów z całego świata, wczoraj oficjalną wizytę złożyła Marta Kaczyńska z mężem Piotrem Zielińskim i synem Stanisławem. Małżonkowie i ich wspólny potomek swoją obecnością uczcili pamięć zmarłego prezydenta w szczególnym dla niego dniu.

Obecność pary nie mogła zostać pominięta przez lokalnych paparazzi. Marta, Piotr i Stanisław zostali uchwyceni w drodze na Wawel. Kaczyńska ubrana w krótką sukienkę miała ze sobą symboliczną wiązankę z biało-żółtych róż i tulipanów, które tak bardzo kochała jej mama Maria. Wiosenny bukiet w krypcie na Wawelu złożył osobiście najmłodszy wnuk tragicznie zmarłej pary prezydenckiej.

Oprócz Kaczyńskiej i jej bliskich pojawili się także czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości, w tym prezes partii rządzącej, a prywatnie brat bliźniak zmarłego prezydenta – Jarosław Kaczyński. Na Wzgórzu Martę w szczególnym dla niej momencie wspierali także: Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Jacek Kurski, Beata Szydło i Antoni Macierewicz.

Zobacz: Marta Kaczyńska z córką zaszalały na zakupach w delikatesach! Nawet w spożywczaku na dworcu PKP wyglądały jak gwiazdy!

Zobacz: Mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie zadowolony. Jej kontakt z byłym partnerem jest nad wyraz idealny

Zobacz: Marta Kaczyńska jest w czwartej ciąży?! Co chciała przekazać swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie?


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×