Szukaj

Ciężarna Marta Kaczyńska z ogromnym brzuszkiem buszuje po centrum handlowym. Zajrzała na wyprzedaże i do sklepu z zabawkami

Marta Kaczyńska w ciąży na zakupach

Marta Kaczyńska w ciąży na zakupach

Ślub Marty Kaczyńskiej wywołał kilka dni temu spore zaskoczenie i niemałe zamieszanie. Co prawda w mediach krążyły plotki o tym, że Kaczyńska zamierza wyjść za swojego nowego partnera, ale nikt nie spodziewał się, że nastąpi to tak szybko. Zwłaszcza, że córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich, jest w mocno zaawansowanej ciąży. Ostatecznie była biała sukienka, obrączki i ślub cywilny w otoczeniu rodziny, co nie spodobało się wszystkim.

Teraz paparazzi przyłapali Kaczyńską po raz pierwszy po ślubie. W okularach przeciwsłonecznych, z rozpuszczonymi włosami i w mocno wydekoltowanej sukience przechadzała się po sklepach. Kreacja podkreśliła tylko jej ogromny ciążowy brzuszek, odsłoniła też ramiona i plecy. Wszystko, żeby nieco się schłodzić w te upalne dni.

Kaczyńska wybrała się do Zary, a wychodząc, zahaczyła jeszcze o sklep z zabawkami, w którym kupiła grę o historii Polski. W międzyczasie rozmawiała z kimś przez telefon i poprawiała okulary przeciwsłoneczne, jakby chciała się upewnić, że nikt jej nie zauważy. Niestety, jest na tyle charakterystyczna, że uniknięcie rozpoznania jest niemożliwe.

Jak wam się podoba w takiej stylizacji? I jak myślicie, dla kogo była gra?

Ale widok! Jolanta Kwaśniewska w bikini przyłapana na wakacjach z mężem! Ma sylwetkę jak 30-latka!

Małgorzata Kożuchowska zrobiła show przed restauracją! Tak zjawiskowej kreacji nie miała jeszcze na żadnej imprezie!

Zaokrąglona Marta Kaczyńska z mężem i córkami oddali hołd ofiarom smoleńska. Zrobili coś pięknego

Jennifer Lopez w paskudnych butach do samej koszuli. Jak taka ikona stylu mogła założyć coś takiego?!


Chcesz, aby Marta Kaczyńska została prezydentem Polski?

×