Szukaj

Opatulana jak na siarczyste mrozy Marta Kaczyńska na spacerku ze swoim synkiem! Był z nimi także jej trzeci mąż!

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński zdjęcia paparazzi

Marta Kaczyńska z synem i mężem na spacerze

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński zostali przyłapani na romantycznym spacerze ze swoim synkiem Aleksandrem. Dzielny mąż pomógł Marcie wyjąć luksusowy wózek z pięknego auta, a następnie porwał całą rodzinkę na jesienny spacer. Zobacz zdjęcia.

Piotr Zieliński i Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem

Marta Kaczyńska po swoich dwóch nieudanych związkach małżeńskich, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem wybrankiem jej serca jest tajemniczy biznesmen z Trójmiasta, Piotr Zieliński. O trzecim małżonku bratanicy Jarosława Kaczyńskiego nic jednak nie wiemy, poza tym, że jet on ojcem trzeciego dziecka Marty. Córka Lecha Kaczyńskiego urodziła bowiem ukochanemu niedawno syna o imieniu Aleksander.

Dwie nastoletnie już córki Marty z poprzedniego związku doczekały się młodszego braciszka, jak również nowego opiekuna rodziny. Kaczyńska bardzo chroni swoją prywatność, zatem zdjęć z maluszkiem nie zobaczymy na jej profilu. Są jednak w pogotowiu czujni paparazzi, którzy przyłapali ostatnio celebrytkę na romantycznym spacerze z mężem i małym Olkiem.

Marta Kaczyńska ubrana w grubą zimową kurtkę z futerkiem w czapce, w towarzystwie ukochanego Piotra, wybrała się na spacer. Dzielny ojciec dziecka pomógł zgrabnie Marcie wyjąć wózek z samochodu, a następnie z uśmiechem na ustach złapał małżonkę za rękę.

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak romantycznego obrazka z życia Marty Kaczyńskiej, zatem wszystko wskazuje na to, że autorka kontrowersyjnych felietonów o tematyce społecznej, jest wreszcie szczęśliwa.

Zobaczcie jaka rodzinna sielanka.

Niepokojące i przerażające zarazem. Zalana łzami córka Marty Kaczyńskiej na Instagramie

Marta Kaczyńska pokazała nagie pośladki w wielkim oknie! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu: „Wyjątkowo zjawiskowe ujęcie”

Mąż rozgrzewa Martę Kaczyńską w mroźny dzień. Paparazzi przyglądali się z niedowierzaniem

Niepokojące. Córka Marty Kaczyńskiej publicznie o walce ze stresem i bólem! Jej post namiesza w mediach


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×