Szukaj

Opatulana jak na siarczyste mrozy Marta Kaczyńska na spacerku ze swoim synkiem! Był z nimi także jej trzeci mąż!

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński zdjęcia paparazzi

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński zdjęcia paparazzi

Marta Kaczyńska z synem i mężem na spacerze

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński zostali przyłapani na romantycznym spacerze ze swoim synkiem Aleksandrem. Dzielny mąż pomógł Marcie wyjąć luksusowy wózek z pięknego auta, a następnie porwał całą rodzinkę na jesienny spacer. Zobacz zdjęcia.

Piotr Zieliński i Marta Kaczyńska z synem Aleksandrem

Marta Kaczyńska po swoich dwóch nieudanych związkach małżeńskich, ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem wybrankiem jej serca jest tajemniczy biznesmen z Trójmiasta, Piotr Zieliński. O trzecim małżonku bratanicy Jarosława Kaczyńskiego nic jednak nie wiemy, poza tym, że jet on ojcem trzeciego dziecka Marty. Córka Lecha Kaczyńskiego urodziła bowiem ukochanemu niedawno syna o imieniu Aleksander.

Dwie nastoletnie już córki Marty z poprzedniego związku doczekały się młodszego braciszka, jak również nowego opiekuna rodziny. Kaczyńska bardzo chroni swoją prywatność, zatem zdjęć z maluszkiem nie zobaczymy na jej profilu. Są jednak w pogotowiu czujni paparazzi, którzy przyłapali ostatnio celebrytkę na romantycznym spacerze z mężem i małym Olkiem.

Marta Kaczyńska ubrana w grubą zimową kurtkę z futerkiem w czapce, w towarzystwie ukochanego Piotra, wybrała się na spacer. Dzielny ojciec dziecka pomógł zgrabnie Marcie wyjąć wózek z samochodu, a następnie z uśmiechem na ustach złapał małżonkę za rękę.

Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak romantycznego obrazka z życia Marty Kaczyńskiej, zatem wszystko wskazuje na to, że autorka kontrowersyjnych felietonów o tematyce społecznej, jest wreszcie szczęśliwa.

Zobaczcie jaka rodzinna sielanka.

Niepokojące i przerażające zarazem. Zalana łzami córka Marty Kaczyńskiej na Instagramie

Marta Kaczyńska pokazała nagie pośladki w wielkim oknie! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu: „Wyjątkowo zjawiskowe ujęcie”

Mąż rozgrzewa Martę Kaczyńską w mroźny dzień. Paparazzi przyglądali się z niedowierzaniem

Niepokojące. Córka Marty Kaczyńskiej publicznie o walce ze stresem i bólem! Jej post namiesza w mediach


IMG_3137mk3
IMG_3160

Dodaj komentarz

 • Gość Andżelika. pisze:

  Też tak uważam, że Super Rodzinka.Tatuś dziecka, czyli mąż Pani Marty jest bardzo opiekuńczy to wynika ze zdjęć. Taka normalna Rodzina ,zajęci Sobą nie telefonem komórkowym i kreacjami na pokaz nie mogę już, oglądać stron z MR-M to jest nudne.

 • Monika pisze:

  Super rodzinka tylko pogratulować

 • Gość mika pisze:

  Normalna kobieta ,szczęśliwa ,uśmiechnięta na spacerze z dzieckiem i z mężem to dla was takie dziwne? A i owszem ta Pani jest córką Pary Prezydenckiej ale przede wszystkim jest Martą -człowiekiem z krwi i kości jak my wszyscy. Uszanujcie to ,ze jest szczęśliwa i nie wytykajcie drogiego wózka dla dziecka. Rękawy do góry i do pracy bo to jest żenada z waszej strony.

 • Gość pisze:

  Śmiać mi się chce jak czytam ” biznesmen z Trójmiasta” . Dla mnie jest to Pan, który prowadził sklepik szkolny w szkole swoich dzieci:))

 • Gość pisze:

  Wsty

 • Gość pisze:

  Powodzenia p. Marto i dużo szczęścia nie tylko na święta.

 • Gość pisze:

  A co z polskiego miał dziennikarz,,J..P”:,,w zimę ”?

 • Ja pisze:

  Matka polka hahaha dobre , zostawię to bez kometarza

 • Gość pisze:

  Kto i kogo? Lans matki polki to naprawdę przesada

 • Tadeusz hodowca pisze:

  Kaczyńska a kto to jest redaktorka bo ja żadnej swojej świnki tak nie nazwałem bo są piękne zadbane zgrabne czysciutkie i się nie szlajaja po chlewiku jak ta co ……….

 • Gość pisze:

  Życzę szczęścia Pani Marto i nie przejmować się wscibskimi i szukającym tanie sensacji.

 • minka pisze:

  kogo to obchodzi? debili.

 • Gość pisze:

  Na litość może byście się zainteresowali ludźmi co dojezdzaja do pracy na odcinku Dęblin Warszawa i czekają na zastępcza kolej czekając po trzy godziny Bo popruszyl śnieg i już jest problem autobusy odwołane plac za bilet i się martw jak dojechać do pracy

 • Gość pisze:

  No i co z tego wynika? Zróbcie kilka ładnych dekoracji przedświątecznych, będą ciekawsze. Skończcie robienie zdjęć idiotom, bo to przekracza już wszystkie granice i świadczy o poziomie takich artykułów, nic nie wnoszących dla ludzi normalnych. Naprawdę taki niski poziom redaktorów? Przypomina mi to TVP1

 • Gość 3 pisze:

  A z kim tego synka ma?

 • Gość pisze:

  Czemu tę głupią babę pokazujecie, filmujecie, przecież ona nic dla kraju, społeczeństwa nie zrobiła, ma swoje życie i niech sobie żyje jak chce, nikogo to nie interesuje, czy nie macie czym stron zapełniać, zajmujecie się sensacjami ludzi, którzy nic sobą nie reprezentują.

 • Niepelnosprawni pisze:

  Nie interesuje mnie takie coś niech ODDA PIENIADZE KTORE UKRADŁ MILIONY Dubieniecki też korzyści miała okradać niepełnosprawnych WSTYD a GDZIE JEST Ziobro ?

 • Gość Xiński pisze:

  Jest to typowy przejaw hejtu i szczucia.
  Poziom artykułu jest żałosny pod każdym względem: chciażby „na spacerze w zimę”.

 • Gość pisze:

  Ch * uj to mie obchodzi. K.. a jedna. Nagrabiła z kasy państwowy kilka baniek. Pier do li sie z kim popadnie, a te czorne katolskie matoły jeszcze yo g.. o afiszujo. Ciekawe z kim bydzie neks łan.

 • Gość pisze:

  Potem okaże się że ojcem jest 4 mąż

 • Gość pisze:

  Kiedy będzie 4 mąż i takiż potomek haha.

 • Gośćnhgff pisze:

  Pierwsza dama sexu .

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×