Szukaj

Mąż rozgrzewa Martę Kaczyńską w mroźny dzień. Paparazzi przyglądali się z niedowierzaniem

Jak Piotr Zieliński dba o Martę Kaczyńską?

Taki mąż to prawdziwy skarb i Marta Kaczyńska zdecydowanie nie ma na co narzekać. Jej życie jest na świeczniku od paru miesięcy – nowy związek, wpadka Piotra Zielińskiego z inną kobietą, niespodziewane przebaczenie, ślub, dziecko… Trzeba przyznać, że w życiu Kaczyńskiej sporo się działo w 2018 roku, ale ostatecznie udało jej się osiągnąć równowagę. Udało jej się opanować domowe ognisko i jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek, a paparazzi chodzą za nią właściwie krok w krok. Dzięki temu wiemy jednak jakim mężem jest Piotr!

Na najnowszych zdjęciach, na których udało się uchwycić Zielińskiego i Kaczyńską, możemy zaobserwować chwytające za serce zjawisko. Małżeństwo prawdopodobnie wybierało się gdzieś razem. Fotografowie przyłapali Piotra, który wychodził z domu do samochodu; wsiadł do środka, zamknął drzwi i odpalił silnik, pozwalając by ogrzewanie w środku zaczęło działać na pełnych obrotach. Dopiero gdy stwierdził, po mniej więcej 10 minutach, że w środku jest dostatecznie ciepło, postanowił wrócić do środka i zawołać żonę, by dołączyła do niego w pojeździe.

Trzeba przyznać, że to naprawdę urocze zachowanie i wiele mówi na temat małżeństwa Kaczyńskiej. Wyszła za mąż trzeci raz – miejmy nadzieję, że już ostatni – ale tym razem wybrała mężczyznę, któremu rzeczywiście zależy. A przynajmniej to właśnie sugeruje jego zachowanie względem partnerki.

Bo który facet pomyślałby o tym, żeby nagrzać samochód zanim zaprosi do niego ukochaną, gdyby mu nie zależało?

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Marta Kaczyńska z dziećmi na odsłonięciu pomnika Lecha Kaczyńskiego. Towarzyszył jej nawet dwumiesięczny synek

Córka Marty Kaczyńskiej pozuje pod prysznicem! „Krew, pot i łzy”


Czy lubisz Martę Kaczyńską?

×