Szukaj

Marta Kaczyńska z byłym mężem przyłapana przez paparazzi! Bawili się wyśmienicie w towarzystwie małego Aleksandra

Marta Kaczyńska z byłym mężem

Marta Kaczyńska z byłym mężem

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki spędzili razem wieczór

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki, jej były mąż, spędzili wspólnie czas w Sopocie. Para pojawiła się na zawodach w Hipodromie, w których startowała Martyna Dubieniecka. Córce Lecha Kaczyńskiego towarzyszył jej synek, Aleksander. Po zawodach udali się na spacer wokół stajni. Paparazzi byli zachwyceni. Zobaczcie zdjęcia!

Chociaż małżeństwo Marty KaczyńskiejMarcina Dubienieckiego ostatecznie się rozpadło, para pozostaje w świetnych stosunkach, co doskonale widać na najnowszych zdjęciach paparazzi wykonanych w Sopocie. Pomiędzy córką Lecha Kaczyńskiego i jej byłym mężem nie ma już nic poza przyjaźnią, ale łączą ich jeszcze córki – Ewa DubienieckaMartynka Dubieniecka. Dla dobra dzieci para postanowiła najwyraźniej uporać się ze swoimi kłopotami, bo na zdjęciach wyglądają na bardzo zadowolonych ze swojego towarzystwa.

Marta z synkiem Aleksandrem w wózku oraz Marcinem przyjechali na zawody konne na sopocki Hipodrom. Startowała w nich młodsza z ich córek, Martynka, która jest zapaloną miłośniczką koni i w siodle radzi sobie po mistrzowski. Rodzice z dumą robili jej zdjęcia, kiedy skakała, nieustannie też uśmiechali się do siebie i żartowali. Gdy zawody dobiegły końca. Dubieniecki pomógł Marcie i dał jej narzutę na konia Martynki. Po zawodach udali się razem na spacer, podczas którego humory również im dopisywały.

Ciekawe tylko co na tę zażyłość obecny mąż Marty.

Marta Kaczyńska pokazała zjawiskowe zdjęcie młodszej córki! O Martynce za chwilę usłyszy cały kraj!

Marta Kaczyńska wspomina ojca. Pokazała piękne zdjęcie Lecha Kaczyńskiego, ale to opis poruszył Internautów

Marta Kaczyńska ma najbardziej stylowego psa na Pomorzu! Tylko spójrzcie jak pięknie wystroiła go na spacer!


IMG_3651mIMG_3664
IMG_3763m3IMG_3745
m2IMG_3775IMG_3738IMG_3725IMG_3718IMG_3709IMG_3703IMG_3700IMG_3684IMG_3672

Chcesz, aby Marta Kaczyńska została prezydentem Polski?

×